Epson’dan Yeni Bir Ev Sineması Projektörü

TW6600W-lifestyle 1

Kablosuz, Full HD, 2D ve 3D görüntü sağlayan kompakt projektör: EH-TW6600W

Full HD büyük ekran keyfi için kabloya ne gerek var? Epson’un yeni projektör modeli EH-TW6600W’nun kablosuz Full HD teknolojisi sayesinde, WiHD aygıtlarınızı bağlamak için gereken HDMI kablo ihtiyacınız ortadan kalkıyor… Alternatif olarak, Epson’un HD vericisine herhangi bir arabirim kutusu, Blu-ray oynatıcı veya oyun konsolu takarak ‘gerçek zamanlı’ Wireless HD bağlantısı ile içeriğin ve resimlerin herhangi bir gecikme olmadan görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Keskin ve parlak görüntüler

3LCD teknolojisine sahip EH-TW6600W, 2.500 lümen değerinde parlaklık seviyesi ve eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) ile koyu siyahların ve karanlık sahnelerde oldukça ayrıntılı görüntülerin keyfini çıkarmanızı sağlar. 70.000:1 kontrast oranı ile gökkuşağı etkisi olmadan canlı renkler sunar.

Kolay konumlandırma

Geniş dikey ve yatay lens kaydırma özelliği sayesinde EH-TW6600W, orijinal görüntü boyutunda hiçbir bozulma veya uzama olmadan bir ekranın merkezi dışına kolayca yerleştirilebilir. 1,6x zoom lensi ile bir araya gelen kompakt tasarımı sayesinde istediğiniz herhangi bir ortamda kurulumu inanılmaz kolaydır. Entegre 20W stereo hoparlörler, harici herhangi bir sisteme bağlanmanızı kolaylaştırır ve tüm sesler ilgili çıkışlar üzerinden kolayca bir ses sistemine iletilebilir.

TW6600W-lifestyle 2

Gelişmiş görüntü teknolojileri

Maksimum çok yönlülük için 2D videoları 3D’ye dönüştüren EH-TW6600W, 3D’ye özel iki adet olmak üzere toplam yedi renk modu ve bir adet RF 3D gözlük içerir. Ortamın ışık seviyesini algılayan otomatik renk optimizeri, en uygun ayarı belirleyebilir ve Epson’un gelişmiş Süper Çözünürlüğü ile 2D ve 3D görüntüleri olabilecek en yüksek keskinlikte ve netlikte sunar.

EH-TW6600W beyaz renkli olup, modelin wireless özelliği haricindeki tüm özelliklerine sahip siyah rengi ise EH-TW6600’dur.

TW6600W

TEMEL ÖZELLİKLER

Kablosuz Full HD 3D ev sineması: Kablosuz HD bağlantısı ile videoları hem 2D hem de 3D olarak görüntüler.

Yüksek parlaklık ve kontrast oranı: 3LCD ve 2.500 lümen sayesinde canlı renkler ve 70.000:1 ile koyu siyahlar

Kolay kurulum:  Geniş yatay ve dikey lens kaydırma özelliği ile sorunsuz yerleştirme imkanı

Parlak 3D özelliği: 2D’den 3D’ye dönüştürme özelliği ve bir adet RF gözlük dahil

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 2.149$+KDV

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir