Epson’un yeni lazer yazıcı serisi ile bugünün işi yarına kalmıyor

Epson’un yeni lazer yazıcı serisi, hız ve güvenilirliği esnek bir pakette bir arada sunuyor. Epson’un yeni lazer yazıcı serisi ile bugünün işi yarına kalmıyor.

Baskı teknolojileri uzmanı Epson, yeni A4 Mono Lazer Yazıcı Serisi’ni piyasaya sürdü. Son derece geniş bir çeşitliliğe sahip olan ve ofis serisini tamamlamak amacıyla geliştirilen AcuLaser M2300D, AcuLaser M2400D ve çok fonksiyonlu AcuLaser MX20DN serileri küçük ve büyük iş yerleri için, dakikada 35 sayfaya kadar baskı alma gibi pratik çözümler sunuyor.

Tüm ofis ortamlarında kolaylıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan yeni lazer yazıcı serisinde 1200dpi çözünürlüğe sahip yüksek kalitede sonuçlara ulaşılıyor. Epson’un yeni serisinde yer alan yazıcılar geri dönüşümlü toner kartuş programı ile bütçede avantaj sağlarken, kullanılan çevre dostu teknoloji sayesinde daha az enerji ile çalışıyor.

Yoğun çalışan küçük ofisler için AcuLaser M2300D serisi Yüksek performanslı AcuLaser M2300D serisinde yer alan bu yazıcılar günlük kullanımda özellikle küçük ofislere uygun çözümler üretiyor. Seride yer alan M2300D modeli masaüstü için uygun bir çözüm olurken; M2300DN modelinde yer alan Ethernet ara yüzü ise özellikle küçük çalışma grupları için oldukça ideal. Dakikada 30 sayfa çıkış alınabilen her iki model de PCL ve standart boyutlu toner kartuşlarla birlikte uyumlu çalışabiliyor. Sayfanın her iki yüzüne de çıkış alma özelliğine sahip olan yazıcılarda yedek kağıt tepsisi ile birlikte 550 sayfaya kadar kağıt depolanabiliyor.

Orta ve büyük işletmeler için AcuLaser M2400D serisi Küçük-büyük tüm çalışma grupları için dizayn edilen M2400D serisinde yer alan yazıcılardan dakikada 35 sayfa çıkış alınabiliyor. Diğer yazıcılarda olduğu gibi çift taraflı çıkış alınabilen yazıcıların kağıt haznesi ise 800. Yüksek kapasiteli toner kartuşları RAM ile daha da genişletilebilen yazıcılar pek çok ortamda kusursuz çalışabiliyor. Serinin D modelinde paralel bağlantı noktalarıyla ya da Ethernet ara yüzü ile birlikte (DN modellerde) kolayca bağlantı sağlanabiliyor.

Küçük-büyük tüm ofisler  için AcuLaser MX20DN serisi Küçükten büyüğe pek çok farklı işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan AcuLaser MX20DN serisinde yer alan yazıcılardan dakikada 28 sayfa çıkış alınabiliyor. Çift taraflı çıkış alınabilen yazıcılarda aynı zamanda tarama ve fotokopi işlemleri de yapılabiliyor. Fax özelliği DNF modeli yazıcılarda bulunurken, RAM ile genişletilebiliyor ve iki ek kağıt tepsisi bulunuyor. Seride yer alan yazıcıların tamamı USB Host ile birlikte geliyor.

Epson Türkiye Ofis Müdürü Sevil Kanat, satışa sunulan yeni sunucuların küçük işletmelerden büyük işletmelere; masa üstü kullanıcılardan küçük çalışma gruplarına kadar Epson’ın yeni mono lazer serisi ürünleri her türlü ihtiyacını karşılayabilecek şekilde dizayn edildiği belirtti. Kanat, işletmelerin yazıcıların yüksek hızı, iki taraflı çıkış alma özelliği ve diğer özel seçenekleri sayesinde tüm kişisel ihtiyaçlarını karşılayabileceğini de sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir