Ev sinema sistemi CSP 430

jbl
JBL, dikkat çekici ve mükemmel tasarımı, benzersiz ses ve görüntü performansı ve işletme kolaylığını, bir araya getiren ev sinema sistemi olan CSP 430’u müzik severlerin beğenisine sundu.

CSP 430 da, her JBL ürünün ayırt edici özelliği olan netlik ve gerçeklikte film izlemek, müzik dinlemek ve farklı dinleme ortamlarında ve yerleştirme pozisyonlarında en uygun performansı vermek için tasarlanmıştır.

4 adet uydu hoparlör, yatay merkez hoparlör, güçlü subwoofer ve DVD
playerdan oluşan sistem uzaktan kontrol birimi içermektedir.

JBL CSP 430 DVD/alıcı, aşamalı taramalı DVD-Audio/Video oynatıcı ile birlikte 5.1 kanal alıcı birimini kombine eden tam fonksiyonel bir audio/video sistemi kontrol merkezdir. CSP 430 DVD/alıcı, mükemmel bir görüntü kalitesi sunmak için DVD’yi 720p veya 1080i video çıkışına dönüştüren bir HDMI çıkışı ve bütünleşik bir video işleme özelliği içeriyor. DVD/alıcı, mükemmel görüntü netliği ve renk hassasiyeti sağlamak için piksel-piksel video işleme metodunu kullanan bütünleşik bir dijital sinyal işlemcisi gibi gelişmiş dijital video teknolojilerini de bir araya getirmektedir.

Çağdaş tasarımı, siyah parlak kaplaması ve duvara monte edilebilme özelliği ile JBL CSP 430, evinize şıklık katıyor…

Perakende Satış Fiyatı 1099 $

Bilgi için:
SFRKD
Tel : 0212 257 75 00

kaynak: http://www.chip.com.tr/konu.asp?id=4345

2 yorum

  1. bünyamin Yanıtla

    selam jbl dvd de divx izlerken türkce karkter sorunu yaşıyorum bunu nasıl aşabişirim saygılar .CSP 430

  2. ahm3t YazarYanıtla

    Merhaba Bünyamin;
    Konu hakkında ilgili kişilere sorunu aktardım. Geri dönüş olduğu halde çözümü bu haber başlığı altından takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir