Exper Wireless PC’ler ile masaüstünde maksimum özgürlük dönemi başlıyor

Exper yeni masaüstü serisiyle ev ve ofislerde ağ kablosu karmaşasına son veriyor.

Türkiye’nin lider bilgisayar üreticisi Exper, 2011’e girmemize sayılı günler kala bilgisayar tutkunlarını en yeni teknolojilerle buluşturmaya devam ediyor. Ekim ayında tüketicileri masaüstü bilgisayarlarında SSD teknolojisi kullanarak maksimum hıza ulaştıran Exper, yeni seri Wireless PC’leri ile ev ve ofis kullanıcılarını metrelerce uzunluğundaki ağ kablolarından kurtaracak.

Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Exper, bilgisayar tutkunlarının beğenisine sunduğu yenilikçi ürün grubuyla geleceği bugünden yaşatmaya devam ediyor. Satışa sunduğu her yeni ürününde tüketicilerinin beklentilerinin ötesinde ürünler geliştiren Exper, ev ve ofislerde masaüstü bilgisayar kullanımında yeni bir dönemi başlatıyor.

Exper’in Active, Diamond ve Action serilerine katılan 4 farklı konfigürasyondaki yeni masaüstü bilgisayarları, dahili Wireless Ethernet kartı sayesinde internet kullanımı için ev ve ofislerde kullanılan metrelerce uzunluğundaki ağ kablolarını tarihe karıştırıyor. Mini ve midi Tower olmak üzere 2 farklı kasa seçeneği bulunan yeni Exper Wireless PC’ler sayesinde aynı dizüstü bilgisayarlarında olduğu gibi masaüstü bilgisayarlarıyla da istenilen ortamda çalışılabilecek.

Intel’in Pentium E5500, Pentium E6800, Core i3 550 ve Core i5 650 işlemci seçenekleriyle bilgisayar tutkunlarının beğenisine sunulacak olan Exper’in Wireless özellikli yeni masaüstü bilgisayarlarında tüketiciler Windows 7 Basic ya da Premium işletim sistemini de seçme özgürlüğüne de kavuşuyor.

“HAYATI KOLAYLAŞTIRAN YENİ TEKNOLOJİLERLE FARK YARATACAĞIZ”

Son dönemde satışa sunulan yeni ürünlerle ilgili olarak Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz, “Exper olarak Türkiye bilişim pazarındaki farkımızı, satışa sunacağımız yenilikçi ve güçlü donanım özelliklerine sahip ürünlerimizle, gözler önüne sermeye devam edeceğiz. Bu noktada tüketicilerimizin istekleri bizler için çok değerli. Bizlere iletilen tüm istekleri değerlendirip, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda,  hayata geçirmeye devam ediyoruz. 2010 sonuna kadar satışa sunacağımız yeni ürünlerimizle de bilgisayar tutkunlarının günlük hayatlarını kolaylaştırıp; en yeni teknolojiyi en cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle buluşturacağız” açıklamasını yaptı.

İnternet ve bilgisayar kullanımında yüksek performansıyla dikkat çeken, Active, Diamond ve Action serisinin Wireless özelliğine sahip yeni modellerinin Türkiye genelindeki 1.000’i aşkın bayii ve tüm teknoloji marketlerinde World karta 12 taksit ödeme seçeneği de bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir