Fotoğraflarınızı Epson Stylus Photo R3000 ile gerçeğe dönüştürün

Ortalama 195 saniyede yüksek kalitede A3+ baskı olanağı…

Baskı teknolojileri uzmanı Epson, benzer siz tonlama yapabilen ve ‘vivid macenta’ renk içeren UltraChrome K3 renk uzayına sahip A3+ fotoğraf yazıcılarına bir yenisini daha ekledi. Orta hızda baskıyı mümkün kılan Epson Stylus Photo R3000 ortalama 195 saniyede yüksek kalitede A3+ fotoğraf baskısı alabiliyor.

Epson Stylus Photo R3000, profesyonellerin ve tutkulu amatörlerin hayallerindeki basıkıyı gerçeğe dönüştürüyor. Yüksek kapasiteli mürekkep seti ve renk çeşitliliğinin yanısıra hem siyahbeyaz hem de renkli baskıları mümkün kılan Epson Stylus Phtoo R3000 ile farklı renk tonları ve uygulamaları kişisel beğeni ve isteğe göre ayarlanabiliyor. Cihaz aynı zamanda 850 gr. ve 1.5 mm kalınlığındaki tabakalara da doğrudan baskı yapabiliyor.

Epson Türkiye Pro Grafik Kanal Müdürü Çağdaş Sevgen, Stylus R3000’in kompakt kullanımına ve isteğe göre yapılan ayarlamalara dikkat çekiyor ve ekliyor: “Müşterilerimizin geribildirimlerini dinleyerek ürettiğimiz Epson Stylus R3000, kullanıcılarına profesyonel kalitede ICC profilleri ve fotoğraf düzenleme uygulamalarında fotoğraf laboratuara bağlı kalmaksızın eşsiz görüntüler yaratma fırsatı sunuyor. MikroPiezo teknolojisi sayesinde pek çok Epson yazıcısında olduğu gibi R3000’de de baskı kafası değişimine ihtiyaç duyulmuyor. Bu nedenle kullanıcılarımıza ek bir maaliyet getirmeyen bu kafalar cihazın ömrü kadar sorunsuzca kullanılabiliyor.”

Stylus R3000 ile enerji tasarrufu da mümkün!

Epson Stylus R3000, nitelikli güç etkinliği ENERGY STAR ile güç tüketimini azaltarak aynı zamanda faturaları da düşünüyor. Aydınlatmalı LCD kontrol paneli, önden yüklemeli sanat kağıdı yuvası ve sınırsız baskı özelliklerinin yanı sıra USB, Wi-Fi ve 10/100 Ethernet bağlantısı sunan Photo R3000 hiç kuşkusuz kullanıcıların vazgeçilmez bir parçası ve yardımcısı olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir