Garry Kasparov, strateji kurma ve geliştirme üzerine konuşma yapmak üzere Türkiye’ye geliyor

Dünyanın lider Kurumsal Uygulama Yazılımları sağlayıcısı SAP, yılın en büyük bilişim etkinliklerinden biri olan SAP FORUM 2011’de dünyanın en büyük satranç ustalarından biri olan Garry Kasparov’u ağırlamaya hazırlanıyor. Strateji ve inovasyon alanında kurgusal yaklaşımıyla tanınan Garry Kasparov, SAP World Tour kapsamında 23 Eylül 2011, Cuma günü düzenlenecek SAP FORUM’un açılış konuşmasını yapacak.

Kasparov değişen dünyada yaşanan rekabeti masaya yatıracak ve katılımcılara strateji geliştirme üzerine değerli tavsiyelerde bulunacak. Etkinliğe katılan farklı sektörlerden binlerce yönetici, bürokrat, sivil toplum kuruluşu, medya temsilcisi ve öncü teknoloji firmasının Kasparov’un konuşmasını yakından takip etmesi bekleniyor.

SAP’nin SAP World Tourkapsamında 23 Eylül 2011Cuma günü Lütfi Kırdar Kongre ve Rumeli Sergi Sarayı’nda on altıncısını düzenleyeceği SAP FORUM 2011’de bir saat süren bir konuşma yapacak olan Garry Kasparov, değişen dünyada yaşanan rekabeti masaya yatıracak ve katılımcılara strateji geliştirme üzerine önemli tavsiyelerde bulunacak. Etkinliğe katılan farklı sektörlerden binlerce yönetici, bürokrat, sivil toplum kuruluşu, medya temsilcisi ve öncü teknoloji firmasının Kasparov’un konuşmasını yakından takip etmesi bekleniyor.

Garry Kasparov’un konuşmasının ardından katılımcılar, 14 salonda düzenlenen 100’e yakın sunumu takip edebilecekler. SAP FORUM 2011, tüm sektörlere özel yeni teknolojiler, müşterilerin ağzından başarı hikayeleri, vizyoner paylaşımlar, SAP uzmanları ile birebir görüşmeler için “Meet the Expert“ standları, bellek içi teknolojileri, mobilite ve bulut bilişim konularını kapsayan geniş demo alanı ile dopdolu bir içeriğe sahip.

Tamamı iş dünyasından 5.000’in üzerinde kişi tarafından izlenmesi beklenen SAP FORUM, katılımcılara SAP’nin tüm ekosistemini keşfetme imkanı veriyor; sektör ve çözüme odaklanan paralel seansları ile etkinlik onlarca sektörden binlerce yönetici, bürokrat, sivil toplum kuruluşu, medya temsilcisi ve teknoloji sağlayıcıyı buluşturuyor.

SAP’nin kurumsal yazılımlar alanındaki en son yeniliklerini www.sap.com/turkeyadresinden öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir