Genius GHP 410F Kulaklık İncelemesi

Genius firması müzik severler için birbirinden ilginç ve kullanışlı kulaklıklarını sunmaya devam ediyor.  GHP -410F model i oldukça çarpıcı özelliklere sahip. Hafif yapısı, katlanabilir kısımları, 90 derece dönebilen sürücü birimleri, doygun ve mükemmel ses kalitesi ve uygun fiyatı ile müzik severlerin ilk tercihleri arasında yer almayı başarıyor.

GHP 410F’de bir çok Genius ürününde standart hale gelen saklama kılıfı bulunuyor. Seyahatlerinizde katlanabilir kafa bandı, dönebilen sürücüleri  ve saklama kabı sayesinde çantanızda minimum yer kaplar. GHP 410F’u mp3 çalar, iPod vs. gibi bir çok cihazla birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. 1,2 m kablosu sayesinde bilgisayarınızın başında bile rahat rahat kullanabiliyorsunuz.  90 derece dönebilen kulaklıklar  yumuşak deri ile kaplanmış ve kulakları çok iyi derecede sarmakta. Ayrıca genişletilebilen kafa bandı ile kafa ebadınıza göre ayar yapabilirsiniz. GHP 410F dış seslerden minimum derecede etkileniyor. Eğer kısık sesle müzik dinliyorsanız dış sesler bir benze duyulsada orta-yüksek seviyede müzik dinlediğiniz yada film izlediğiniz zaman dış sesleri asla duymuyorsunuz. Ayrıca GHP 410 uzun süreli kulağınızda durduğu zaman asla bir yanma veya ağrı hissi uyandırmıyor. Bir çok kulaklık kullandığı sürücülerde plastik malzeme kullanmakta. Buda uzun süreli kullanımlarda kulaklarınızda rahatsızlığa neden olabilir.

  

  

GHP 410’yi FPS türünde bir oyunu oynarken veya Bluray film izlerken denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.  Oyun oynarken kendinizi ekranın diğer tarafında hissediyorsunuz adeta. Filmlerde de arka tarafta normalde duyulamayan sesleri duymanız mümkün. Bu üstün ses performansı ile filmi seyretmiyor adeta yaşıyorsunuz.  Bildiğiniz gibi spor amaçlı tempolu yürüyüş yaparken yada koşarken bir çoğumuz mp3 çalarımızla beraberizdir. Burada kullandığımız kulaklıklar çok önemli bir yer tutuyor. Eğer kulaklığımız ağır, kalitesi plastikten üretilmiş, dış seslerden etkilenen bir yapıya sahipse yaptığımız spor bir eziyete dönüşebilir. Eğer sizinde bir Genius GHP 410F’unuz varsa spor yapmak büyük bir keyif. Kafanızda kulaklığınız hissetmiyorsunuz bile. Yumuşak deri kaplama sürücüleri sayesinde kulaklarınız rahat. 90 derece hareketli yapısı sayesinde dış seslerden minimum şekilde etkilenebilecek şekilde ayarlama yapabilirsiniz.

  

  

Genius GHP 410F oldukça şık bir görünüme sahip. Tiffany Mavisi, Limon Sarısı, Koyu Mavi veya Turuncu olmak üzere 4 farklı renk seçeneği bulunmakta.  Kutu içeriğinde kulaklık, saklama kabı ve kullanma kılavuzu bulunuyor. Genius GHP 410F son kullanıcıya 42,99TL’dan ulaşmakta. Kaliteli yapısı ve mükemmel ses performansı ile bu fiyata bu ürün gerçekten kaçırılmaması gerekiyor.

  

  

 

Teknik Özellikler:

Hassasiyet: 108bB + / – 4dB

Frekans: 20-20 KHz

Sürücüler: 40mm

Kablo Uzunluğu: 1,2 metre

  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir