Genius SP-i165 Mini Portatif Hoparlör İncelemesi

Merhaba sevgili okurlar,

Bu yazımda sizlere Genius firmasının farklı bir ürünü olan Genius S-i165 mini hoparlöründen kısaca bahsetmeye çalışacağım. 3.5 mm jacka sahip olan ürün bir çok mobil cihazla birlikte kullanılabiliryor. Seyehat halindeyken, çalışırken, piknikte, sokakta bir bankta bilgisayarınızla çalışırken, kısacası her yerde Genius SP-i165 ile müziğin keyfine yada izlediğiniz bir dizinin,filmin tadına varacaksınız.

  

  

Genius SP-i165’in en dikkat çekici özelliği USB ile şarj olabilmesi. Çalışır durumdayken USB girişine taktığınız zaman otomatik şarj olabilmekte. Altında bulunan led sayesinde cihaz durumunu anlayabiliyorsunuz. Şarj esnasında kırmızı, çalışırken mavi olmakta.  Cihazı usb girişine takmadığınız zaman yaklaşık 8 saate kadar kullabiliyorsunuz. Cihazın hemen altında bir açma-kapama anahtarı bulunmakta. Genius SP-i165 kırmızı, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renkte kullanıcılara sunulmuş. Renklerin parlak olması ürüne ayrı bir hava katmış. Ayrıca her zeminde kolayca durabilmesi için tasarlanmış üçgenimsi ayaklar oldukça dikkat çekici. Ürünü ters çevirip koyduğunuzda sanki bir uzay mekiğini andırıyor.

  

  

Genius SP-i165 40mm ve 2watt güce sahip bir hoparlör.  İlk bakışta küçük bir yapıya sahip gibi görünse de ses performansı olarak bas ve tizleri oldukça tatminkar. Ses ayarını yükselttiğinizde kesinlikle seste bir patlama olmuyor. Cihazla verilen kablo ikiye ayrılmış şekilde bir ucu 3,5 mm stero jack diğer ucu ise USB girişine takmak için tasarlanmış. Kablo mesafesi yaklaşık 60cm, buda mobil cihazlarda kullanım için oldukça ideal.

  

  

Genius SP-i165 kutu içeriği şunlardan oluyor: Ürün, usbve jack kablo kiti, taşıma kesesi kullanma kitapçığı ve garanti belgesi. Ürünü kullanırken dikkat etmelisiniz. Ses çıkışının olduğu üst kısım muhafazalı olmadığından sıvı maddelerin bu kısma gelmemesine veya elinizin,parmağınız darbeli bir şekilde bu kısma dokunmamasına dikkat ediniz. Zira hafif bir ezilmede duyulan seste bozulmaya neden olabilir. Bu ürünü piyasada yaklaşık 30 liraya bulabilirsiniz. Bu fiyata bu ses performansına sahip ürünü mutlaka denemelisiniz.

1 Yorum

  1. Zafer KADI Yanıtla

    Çok başarılı bir inceleme olmuş
    emeğinize sağlık.
    Ürün gerçktenn başarılı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir