Gerçek Üstü Ses ile Tanışın JBL CS 360Xcite 3.1 Ev Sinema Sistemi

Ev ve profesyonel hoparlörlerin önde gelen bir üreticisi olan JBL, dikkat çekecek ölçüde şık, modern tasarım ve süper ses kalitesi özelliğine sahip ürünlerine bir yenisi daha ekledi.   “JBL Cinema Sound” serisi JBL CS 360Xcite ürünüyle  seriyi genişletiyor.  Müzik için en uygun ev sinema sistemi olan CS 360Xcite’yi  bilgisayarınıza, TV’nize,  oyun konsolunuza, MP3 ve CD çalarınıza bağlayabilirsiniz.

DTS®, DTS Neo:6®, Dolby®, Dolby Virtual Speaker and SRS TruSurround HDTM özellikleriyle sevdiğiniz filmleri, TV showlarını, müzikleri ve oyunları JBL’in efsanevi sesi ile keyif alarak dinleyebilirsiniz.  Çeşitli bağlantı seçenekleri ve kolay kontrol özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sunan CS 360Xcite’nin 2 digital (coaxial/optical) ve 3 analog ses girişi vardır.  Örneğin analog ve koaksiyonel kabloları kullanarak TV, oyun konsolu veya bilgisayarınızı CS 360Xcite ses sisteminize rahatlıkla bağlayabilirsiniz.  Ses kaynağı,  ses formatı,  bas seviyesi, ses kontrolü ve diğer fonksiyonel özellikleri  subwooferın önünde bulunan ön panelden veya tüm sistemi uzaktan kumada ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

JBL CS 360Xcite iki adet 2 yollu uydu hoparlör, bir adet center hoparlör, bir adet subwoofer. Ekstra anfi kullanmanıza gerek yoktur, subwoofer aktifdir.  Sistemin toplam performansı 160 Wattır.

JBL CS 360Xcite kablo kirliligini ortadan kaldırarak dekorunuz ile bütünleşecek ve sevdiklerinizle geçireceğiniz ev eğlencelerini unutulmaz kılacaktır.

Perakende Satış Fiyatı 800 TL
Bilgi için ; SFRKD
Tel   : 0212 257 75 00
Faks : 0212 265 91 56
www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir