Gillette Fusion Proglide İle Tersten Tıraş Bile Rahat

gilettefp (1)

Blog yazmanın faydalarından birini daha yaşadım. Blogum’un tarzı bilişim ve teknoloji üzerine de olsa zaman zaman kategori dışında da yazabiliyorum. Gilette firmasından tarafıma gönderilen kutu beni çok mutlu etti. Oldukça şık olan bu kutudan: Gilette Fusion ProGlide, üzerine “Dünyayı Tersine Çevir” sloganı işlenmiş mavi renkli şık bir T-Shirt ve ürün tanıtan bir CD ve basın bülteni çıktı. Kurumsal bir firmada çalıştığımdan günlük traş olma zorunluluğum var maalesef. Bu durum yüzümü oldukça tahriş etmekte. Her Pazar gecesi inanın traş olmak çok büyük bir eziyet. Tıraş sonrası cildin kızarması, yanma hissi pazartesi sendromunuzu tavan yaptırıyor. Bu yazıyı yazmadan önce yine sıkıla sıkıla banyonun yolunu tuttum. Kutunun içerisinden Gilette Fusion ProGlide’ı çıkartıp pilini de taktım ve kendimi tıraş eziyetine hazırladım. Tıraş sonrasın tüm fikirlerim değişti doğrusu. Uzun yıllardır bu kadar pürüzsüz ve acısız bir tıraş keyfi yaşamamıştım. Ben yüzümü genelde tersten tıraş ederim. Gilette Fusion ProGlide beni çok mutlu etti. Özellikle içerisindeki mekanizma sayesinde titreşim hissi yüzünüze adeta masaj yapıyor. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim. Günlük tıraş olma zorunluluğunuz varsa Gilette Fusion ProGlide ürününü mutlaka tavsiye ederim. Tıraş sonrası eşinizden alacağınız öpücükler de cabası 🙂 Ürünü tanımanız için yazıya bir iki görsel ekledim. Ayrıca ürüne basın bültenini de okuyabilirsiniz.

gilettefp (8) gilettefp (9)

Gillette Fusion ProGlide, dünyanın dört bir yanında yüzlerini Gillette’e emanet eden 600 milyondan fazla erkek için yeni bir standart belirliyor ve ters yönde tıraş olan erkeklere bile güne iyi bir başlangıç yapma imkanı sunuyor.

Tıraş konusunda devrim yaratan ve her gün milyonlarca erkeğe mükemmel tıraş deneyimi yaşatan Gillette’in yeni tıraş sistemi Gillette Fusion ProGlide, erkeklere ters yönde tıraşta dahi rahat bir tıraş deneyimi sağlıyor.

Gillette Fusion’da bulunan teknolojiyi daha ileriye taşıyan Gillette Fusion ProGlide; ince bıçakları ve mikro tarak aksamı ile tersten tıraş olan erkeklere daha az kuvvet ile tıraş olabilme imkanı sunuyor.

gilettefp (17) gilettefp (22)

Gillette Fusion ProGlide’ın Üstün Özellikleri Farklı Bir Tıraş Deneyimi Sunuyor

Gillette Fusion ProGlide, en iyi tıraş performansını sunan bir dizi benzersiz teknolojiyi bir araya getiriyor:

> Gillette Fusion ProGlide Power ile özel olarak sunulan yeni mikro taraklar, tıraş esnasında sakalı bıçağa doğru yönlendiriyor ve rahat tıraş imkanı sunuyor.

> Fusion’ın diğer ön bıçaklarına kıyasla şimdiye kadar geliştirilmiş en ince bıçaklar kayarak sakalları kolayca kesiyor.

Bıçak sabitleyici bir yandan optimum bıçak mesafesini koruyarak tıraş konforu sağlarken, diğer yandan bıçakların yüze göre şekil almasını sağlıyor.

> Aerodinamik koruma kalkanı, yüzdeki fazla tıraş jelini kanallardan akıtıyor, böylece daha rahat bir tıraş için gereken düzeyde bıçak teması sağlıyor.

> Mineral yağlar ve kayganlaştırıcı polimerlerle geliştirilmiş formüllü kayganlaştırıcı bant, bıçakların ciltte pürüzsüzce kaymasını sağlıyor.

> Yeni eklenen tarakları ile düzeltici bıçak, farklı boydaki sakalları aynı hizaya getirilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca tepesindeki boşluklar sayesinde daha kolay durulanıp temizlenebiliyor.

> Yenilenmiş ergonomik sap, sahip olduğu daha fazla tutucu bant ile tıraş sırasında tutuş hakimiyetini artıyor. Ayrıca üzerindeki fitiller ile suyu kolaylıkla akıtıyor.

gilettefp (24)

Gillette Fusion ProGlide’ın Tıraş Jelleri İle Tıraş Keyfini Pekiştirin!

Gillette’in tıraş konusundaki uzmanlığı ile P&G’nin cilt bilimindeki uzmanlığı birleşerek gelişmiş cilt bakım ürün serisi Gillette Fusion ProGlide ortaya çıktı. Gillette Fusion ProGlide cilt bakım ürünleri mükemmel bir tıraş deneyimi sunarak tıraş öncesinde ve sırasında erkeklere büyük rahatlık sağlıyor.

gilettefp (30) gilettefp (31) gilettefp (33) gilettefp (34) gilettefp (37) gilettefp (41)

Gillette Fusion ProGlide Tıraş Jelleri: Daha fazla mineral yağ içeren bu tıraş jelleri sakalın daha az kuvvetle kesilmesine imkân sunuyor ve Gillette’in en kaygan ürününü sunuyor. Ürün Nemlendirici (200m) ve Ferahlatıcı (200ml) olmak üzere 2 farklı çeşit olarak sunuluyor ve hassas ciltlerde günlük olarak kullanılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir