Gökhan Türkmen Media Markt’ta “Biraz Ayrılık” Dedi!

İmza attığı bütün şarkıları dillere pelesenk olan Gökhan Türkmen, Media Markt İzmir Balçova mağazasında sevenleriyle buluştu.

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt, son albüm çalışması “Biraz Ayrılık” ile müzik listelerinde zirve olan Gökhan Türkmen’i Media Markt İzmir Balçova mağazasında müzik tutkunları ile bir araya getirdi.

Duygusal müzik tarzı ve aşk dolu şarkılarıyla müzik severlerin sevgisini kazanan Gökhan Türkmen, 16 Mart Çarşamba günü 17:00-18:00 saatleri arasında Media Markt İzmir Balçova mağazasında İzmirliler ile buluşarak yeni albümünü imzaladı.

Büyük İnsan albümüyle yaptığı çıkış sonrası 2010 yılında piyasaya çıkan Biraz Ayrılık isimli ikinci albümünün heyecanını yaşayan Gökhan Türkmen’in, 12 şarkıdan oluşan albümünde “Yas” isimli şarkı Sezen Aksu’nun imzasını taşıyor. Albümlerinde ağırlıklı olarak kendi bestelerini kullanan Gökhan Türkmen, Media Markt İzmir Balçova mağazasında gerçekleştireceği imza gününde, hayranlarına vereceği mini konserde hit şarkılarını seslendirdi, hayranları da bir ağızdan Gökhan  Türkmen’e eşlik etti.

11 yıldır müzik dünyasının içinde olan Gökhan Türkmen’in farklı seslerle düet yaptığı son albümünde Biraz Ayrılık, Rüya, Körebe, Yüreğim, Bir Öykü, Ayıp Ettin, Ağır Ağır, Tütün, Yas, Yaprak Dökümü, Dayanamam ve Yüreğim parçasının “Akustik Versiyonu”nun yer aldığı 12 parça bulunuyor.

Türkiye’deki 16 mağazası ile dünya markası ortalama 50.000 ürünü en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt İzmir Balçova mağazası, Gökhan Türkmen’in imza günü ile, sanatı ve teknolojiyi bir arada sunmaya devam edecek.

Avrupa’nın en büyük perakende satış şirketlerinden Media Markt mağazalarında, televizyon ve görüntü sistemlerinden Hi-Fi ses sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan film DVD, müzik CD, bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar on binlerce ürün çeşidine en bol seçenek, en kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün.

Media Markt 16 mağazasının adreslerine www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir