gPotato Europe’un “Epic VII: Karanlığın fısıltısı” genişletmesini duyurmasıyla Rappelz serüveni devam ediyor

Düşünülenden daha büyük olan Kayıp Ada’nın arkasındaki sis perdesi kalkıyor, saklı zindanların ve yeni yaratıkların sunacağı zorluklara meydan okumaya hazır olun.

gPotato Europe sizlere ücretsiz fantastik MMORPG Rappelz’in gelecek genişletmesini duyurmaktan sevinç duyarız. Rappelz Fransızca, Almanca, Türkçe, Lehçe ve son olarak İtalyanca versiyonlarıyla www.gpotato.eu portalında mevcuttur. Epic VII: Karanlığın Fısıltısı bu kara evreni yeni içerik ve özelliklerle zenginleştiriyor.

Rappelz topluluğu için Kayıp Ada’nın gizemlerini ve sanıldığından dört kat daha büyük olduğunu keşfetme vakti geldi. Epic V’ten bu yana neden Kayıp Ada’nın buzla kaplı olduğunun sırrını öğrenin. Sarkıt Vadisine hükmeden Nanami’yi avlayın, eşsiz bir manzaraya sahip olan Unicorn ormanında gezinin, Sarkıt Ormanında yaşayan kansız adamları avlayın, bu da yetmediyse Ejder Yuvası’nda bulunan Ata Ejder’i ziyaret etmeye ne dersiniz ? Bir çok yeni alan, canavarlar ve boss’lar sizleri genişletilmiş Kayıp Ada’da bekliyor.

Keşiften çok savaşa mı meraklısınız ? Rappelz Epic VII her seviyeden oyunculara 7 saklı zindanla yeni heyecanlar sunuyor. Var olan zindanların muhafızlarını yenerek boyutsal kapılar açıp saklı zindanlara giriş yapıp orada saklanan yeni tehlikelerle ve canavarlarla boy ölçüşebilirsiniz.

Yeni genişletme sadece bunlarla kalmıyor ve daha fazlasını sunuyor. Yeni bir yaratık maceracıların beğenisine sunuluyor. En cüretkârlarınız Ölüm Süvarisi’ni evcilleştirip savaşlarına yeni bir yoldaş katabilirler. Ayrıca oyuncular artık yaratık kartlarını birleştirip istatistikleri ve kabiliyetleri daha üstün yaratıklar elde edebilecekler. Klan sistemi bu Epic’le birden büyük bir yenilenme yaşıyor ve yeni özelliklerle donanıyor, oyuna eklenen yeni görevler, yeni aksesuarlar ve daha fazlası da cabası.

Rappelz Epic VII: Karanlığın Fısıltısı hakkında daha fazla ayrıntı önümüzdeki haftalarda kamuoyuna sunulacak. Daha fazla bilgi için sizleri resmi Rappelz sitesini ziyaret etmeye davet ediyoruz: http://tr.rappelz.gpotato.eu/ .

Rappelz dünyasına tanıdık değil misiniz ? gPotato.eu portalına kayıt olmak ücretsiz ve çok basit. Üç ırktan birinin arasına katılıp karakterinizi 24 sınıf arasından seçin. Canavar birliklerinin devamlı tehdidi altında olan bir dünyaya giriş yapıp hayatta kalma mücadelesinin zorluklarını sizler de yaşayın. Birbirinden değişik yaratıklar evcilleştirip savaşta hangisinin size eşlik edeceğini seçin, geniş yetenek yelpazesi sayesinde en dinamik ve ölümcül dövüş stratejinizi belirleyin.

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir