Hakkımızda

Bilgisayar-Destek sizin için interneti tarayan, en güncel ve geçerli haberleri toplayarak aralarından kayda değer olanları seçen, zaman zaman kendi derleyip hazırladığı haber ve belgeleri de ekleyerek sizin yorum ve görüşlerinize sunan bir teknoloji sitesidir. Özellikleri arasında hızlı, güvenilir ve doğru haber aktarımı yapmak, tarafsızlık, kaynağa saygı gösterme gibi ilkelere sahip çıkmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Bilgisayar-Desteği gezerken Google’dan Microsoft’a, Linux’tan Windows’a, donanım sayfalarından bir çok yazılım kategorisine kadar irili ufaklı başlıklara rastlarsınız.  Bu bağlamda Bilgisayar-Destek taraf gözetmeksizin siz kullanıcılarımıza en doğru ve güncel haberi iletebilmek için çalışmaktadır. Böylece sadece bu sayfalarda gezinerek en güncel bilgisayar, donanım, yazılım, internet dünyası ve diğer teknolojilerden haberdar olabilirsiniz.

Bilgisayar-Destek olarak ADSL kurulumlarında ve çözüm sorunlarında oldukça iddialıyız. Sitemizde Zyxel, Airties, Zoom, US Robotics, Linksys gibi bir çok markaya ait kurulum anlatımları yapılmıştır. Bu sayede 1000 lerce ADSL kullanıcısına ücretsiz olarak hizmet vermiş olmaktayız.

Sitemizde ülkemizde ve dünyada  tanınan bir çok teknoloji firmalarına ait basın bültenleri düzenli olarak yayımlanmakta ve bülten gönderen kişi ve kuruluşlara geri bildirimlerde aynı ciddiyette yapılmaktadır. Sitemizde yer alan bültenler arasında Turkcell, Vodafone, Avea, Hewlett -Packard, Oracle, Verbatim, SFRKD, ASUS, Toshiba, Sony, Acer, Cisco, ZyXel, HTC, BlackBerry, Nokia gibi firmalar yer almaktadır.

Sitemize inceleme yazılarına da yer verilmektedir. Bir çok firmanın detaylı inceleme yazılarına yer verilmiştir. Sizde sitemizin kategorilerine uygun donanım veya yazılımlarınızı bize ulaştırarak inceleme yazılarının sitemizde ve sosyal medya sayfalarımızda okuyucularla buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemizi sosyal medya platformlarından da takip etmeniz mümkün. Gelişen teknoloji ve bilgiye ulaşmanın bu kadar kolay olduğu bir ortamda bizlere Twitter , Facebook, Google + sayfalarımızdan ulaşabilir ; ayrıca hakkımdaki kariyer bilgisine Linkedin sayfamdan ulaşabilirsiniz.

Bilişimin Doğru Adresi