Harman Kardon® DMC 250 Digital Media Center

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Harman Kardon taşınabilir medya kayıt ve oynatma özelliğine sahip benzersiz DVD oynatıcısı DMC 250’yi piyasaya sundu.  Hafıza kartlarına veya USB depolama aygıtlarına içerik kaydedebilen ve bunlardan ses ya da video dosyaları oynatabilen bir DVD oynatıcı olan DMC 250, bir digital media center ürünüdür. DMC 250 etkileyici endüstriyel tasarıma sahiptir, ultraslim görünüşü, parlak siyah ve koyu grafit ön panel, farklılık yaratan “yüzer” hissi veren bir taban görünümdedir.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Harman Kardon DMC 250 CD’ler, hafıza kartları veya USB sürücülerde kayıtlı ses ve görüntü dosyalarını da oynatabilen bir DVD oynatıcıdır, CD’lerden veya ses girişlerinden hafıza kartlarına ya da USB sürücülere kayıt yapabilir. DMC 250 sevdiğiniz müzikleri evden, araba veya portatif müzik çalarınıza bilgisayar gerektirmeden aktarmanın kolay yoludur.

DMC 250 benzersiz progresif tarama resim ve 1080p’e yükseltilmiş HDMI video çıkışlı çoklu kanal ses kalitesi sağlamak üzere tasarlanmıştır, çok çeşitli DVD ve CD oynatma özelliğine sahiptir. DMC 250 sadece hafıza kartlarından veya USB depolama aygıtlarından ses ve video oynatmakla kalmaz, CD içindeki ses dosyalarını ya da analog ses girişlerini MP3 formatına dönüştürebilir, yaratılan dosyaları uygun kayıt ortamlarından herhangi birine kaydedebilir. Kullanıcılar kayıt sırasında veya içerik 4x hızda (Veri transfer hızı kart tipi ve/veya markaya göre değişebilir. Tüm kart markaları DMC 250 ile uyumlu değildir) portatif ortama aktarılırken CD dinleyebilir.

DMC 250 Harman Kardon birikim ve tecrübelerine dayanılarak tasarlanmistir. DMC 250’de bulunan sezgisel kullanıcı ara yüzü toplam kullanım kolaylığı, çeşitli performans ve konfor özelliklerine erişim sağlar.

KDV Dahil Perakende Satış Fiyatı; 1068 $

Bilgi için ; SFRKD

Tel   : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir