Harman Kardon’dan İlk Blue Ray Oynatıcı ; BDP 10

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Ses sistemlerinde dünyanın en saygın markalarından biri olan Harman Kardon ilk blue ray ürünü BDP 10’nu Türkiye’de satışa sundu. Harman Kardon ürünleri  güç, performans, esneklik ve evde kullanım kolaylığı sunan zengin bir geçmişe sahiptir.  BDP 10 ise heyacan verici özellikleriyle bu zengin geçmişin üzerine inşa edilmiştir. 

Film koleksiyonu olanlar, oyun oynamayı sevenler ve internet tutkunları BDP 10 ile daha interaktif bir dünyaya adım atabilirler.  DVD uyumlu olan BDP 10 ile varolan DVD arşivinize de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Ayrıca daha kaliteli ve keyifli film izlemek için BDP 10 standart DVD kaltesini 1080 HDMI yükseltiyor.  Şık tasarımlı BDP 10’un HDMI çıkışı, eternet bağlantısı, Optik ve coaxicaldigital ses çıkışı, BD-Live™ özelliği, ön panelde bulunan usb bağlantısı ve usb girişinden divx , WMA, jpeg ve mp3 oynatma  diğer özellikleridir. 

BDP 10 Harman Kardon’un şimdiye kadar yaptığı en gelişmiş medya oynatıcısı ve kaynağı ne olursa olsun yüksek çözünürlüklü video izleyebileceğiniz ürünüdür.

 

Perakende Satış Fiyatı; 1241 $

 

Bilgi için ; SFRKD

Tel   : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

deryad@sfrkd.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir