Harman Kardon’dan Şık ve Güçlü HS 350BQ Ev Sinema Sistemi

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Harman Kardon® tarafından üretilen HS 350 ev sinema sistemi kullanımı kolay, son derece çekici bir tasarım içinde en son teknolojiyi sunmaktadır. HS 350BQ 5.1-kanal ev sinema sistemi olup dört adet uydu hoparlör, aktif subwoofer, orta hoparlör ve 5.1-kanal DVD alıcıdan oluşur. High-Definition Multimedia InterfaceTM (HDMITM) özelliğine, dijital ses girişlerin, iki adet USB girişe ve geleneksel video sinyallerini 720p/1080i formatlarına dönüştürmek (yükseltmek) için özel video işlemcisine sahiptir. Mevcut tüm surround ses formatlarını çalabilen Dolby® Digital ve DTS® surround ses işlemcileri de bulunmaktadır.

HS 350BQ çift 76 mm sürücü ve 12 mm tweeter’a sahip 4 adet 2 yollu hoparlöre ve bunlara uygun bir orta hoparlöre sahiptir. HS 350BQ 5 x 35 watt RMS güçtedir. 250mm sürücüsü ile aktif subwoofer bass için 200 watt RMS çıkış gücü sağlar. Bununda ötesinde, HS 350BQ iPod-için hazırdır, The Bridge sayesinde docking özelliğine sahip iPod modellerinin bağlanması, kontrolü ve şarjı son derece basittir. EzSet/EQTM otomatik oda eşitleme ve kalibrasyon sistemi ile hızlı ve hassas kurulum sağlanır, sistem parametreleri bulunulan odaya tam olarak uygun hale getirilir. HS 350BQ DTS, Dolby Digital ve Dolby Pro Logic® II’yi destekler, Harman Kardon’un özel Logic 7 işleme sistemi ile bütünleştirir.

HS 350BQ kullanılan yüksek kaliteli parçalar ile şık görünüm, çekici dizayn ve siyah rengi ile uyumludur. Son derece kompakt olmasına karşın, bu güçlü sistemler mükemmel görüntü ve etkileyici ses kalitesi sağlar. Tum dekorlar ile uyumludur. Bu uydu hoparlörler düz ekran yanındaki duvarlara kolaylıkla monte edilebilir (duvar montaj braketleri pakete dahildir), kabin içine yerleştirilebilir veya opsiyonel standlar ile bağımsız olarak yerleştirilebilir. Orta hoparlör (HS 350BQ) düz ekranın üstüne veya altına yerleşecek ya da kabin içine konacak şekilde dizayn edilmiştir.

Kaliteli sesi ve güzel tasarımı birlikte sunan HS 350BQ ile sinema keyfini evinizde yaşayacaksınız….

Perakende Satış Fiyatı (KDV Dahil) : 2246 $

Bilgi için ; SFRKD

Tel   : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir