Hayallerinizin Exper’i günde 1 TL’den daha ucuza

Türkiye’nin lider ve yenilikçi yerli bilgisayar üreticisi Exper, Edirne’den, Ardahan’a her eve ve her ofise bilgisayar ve internet ulaşması için TTNET ile başlattığı kampanyayı sürdürüyor. Kampanya kapsamında tüketiciler hayallerini süsleyen Exper Active ya da Diamond’lara, günde 1 TL’den daha ucuza sahip olabiliyor.

Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Exper, bilgisayar sahibi olmak isteyen tüketicileri, en yeni teknoloji ve en uygun fiyatlarla buluşturmaya devam ediyor. TTNET’in yeni bilgisayar kampanyasıyla Exper Active ve Exper Diamond ürünleri, peşin ödeme yapmadan 24 ya da 36 ay taksitle kullanıcılarla buluşuyor.

Orhan Korkusuz

Türkiye’nin de bilişime gösterdiği önemle iyi bir seviyeye ulaştığını söyleyen Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz, “Bilgi toplumuna ulaşmak için bilgisayar ve internet kullanıcı sayısının artmasının önemi çok büyük. Exper olarak bilgisayar sahipliliğini artıracak her projeyi ülkemiz için bir katma değer olarak görüyoruz. Bu kapsamda bilgisayar kullanımını teşvik eden her kampanyada ürünlerimizi en cazip fırsatlarla tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bu tür kampanyalara katılmaktan ve TTNET ile bu denli önemli bir projede yer almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

EXPER’SİZ EV KALMAYACAK

Cazip fırsatlarla tüketicilerin beğenisine sunulan Exper Active ve Exper Diamond’lar, hiçbir peşinat ya da ön ödeme yapılmadan esnek ödeme koşullarıyla 24 ya da 36 ay taksit fırsatlarıyla TTNET ve ADSL faturalarına yansıtılıyor. Hazırlanan kampanya kapsamında tüketiciler Kasım 2010 sonuna kadar KDV dahil 24,99×36 ay veya 35,99×24 ay taksitle Exper’in sorunsuz teknolojisiyle buluşuyor. Kampanya kapsamında Exper Active’i tercih eden tüketiciler diledikleri gibi internette dolaşıp, ofis dokümanlarını oluşturabilecek. Çoklu işlem kabiliyetiyle ön plana çıkan Active, en uygun fiyatla tüketicileri maksimum performansa ulaştırıyor. Dört çekirdekli Exper Diamond ise performans tutkunlarına hitap ediyor. Oyun tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayacak özellikleri üzerinde barındıran Diamond, gelişmiş multimedya özellikleriyle yeni sahiplerini bekliyor.

EXPER HAKKINDA:

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Datateknik bünyesinde 1994 yılında faaliyetlerine başlayan Exper,  kısa sürede Türkiye’nin lider yerli bilgisayar üreticisi konumuna geldi. Exper, 2010 yılında Grup bünyesinde gerçekleştirilen yeniden yapılanmayla yoluna, Exper A.Ş. olarak devam ediyor. AR-GE çalışmalarıyla rakiplerinden farklılaşan, her yeni ürününde tüketicilerinin beklentilerinin ötesinde ürünler tasarlayan Exper, düzenlediği kampanyalarla da tüketicilerin kolayca bilgisayar sahibi olabilmesini sağlıyor. Ürünlerin yanında hediye ettiği yazılımlarla da tüketicilerine değer katan içerikler sunan Exper, üç yıl üst üste (2006, 2007, 2008) masaüstü bilgisayar gelirlerinde liderlik koltuğuna oturdu. Türkiye genelinde hizmet veren tüm perakende zincir marketlerinde son kullanıcılara ulaşan Exper’in, 800’ü aşkın da bayisi bulunuyor.

Ürün Görselleri:

3 yorum

    • ahm3t YazarYanıtla

      Merhaba onur,
      Detaylı bilgiyi TTNET sitesinde kampanya bölümünden alabilirsiniz ama kampanya devam etmiyor sanırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir