Hayatın Gerisinde Kalmak İstemeyen Annelere HP Mini Notebook

HP’nin birbirinden renkli ve yetenekli mini notebook serisi, Anneler Günü’nde teknolojiyi takip ederek hayatı yakalamak isteyen annelere en ideal hediyeyi alma fırsatı sunuyor. Quickweb özelliği ile annelere zamandan kazandıran mini notebookun, 4 farklı renk seçeneği bulunuyor.

HP Mini 210 notebook, Anneler Günü yaklaşırken yaşanan hediye arayışına son veriyor. Gündemi takip eden teknolojik annelere her an yanlarında bulundurmak isteyecekleri bir hediye alternatifi sunan HP Mini 210 notebook, Quickweb özelliği ile zamandan kazanmak isteyen annelere anında internet erişimi imkanı sunuyor. Birbirinden farklı ve canlı renk seçenekleri ile Anneler Günü için farklı bir alternatif oluşturan Hp mini’nin kömür, kırmızı, okyanus mavi ve parlak pembe olmak üzere 4 farklı renk alternatifi ve 6 farklı modeli bulunuyor.

İnce ve hafif olma özellikleri ile ön plana çıkan HP Mini 210,  sade tasarımıyla da gözleri üzerine çekiyor. LED HP BrightView Infinity ekran ile görüntüyü görsel zevke dönüştüren HP Mini 210, kullanıcılarına yüksek tanımlı video ve dijital ses keyfi yaşatıyor. Mini 210 notebook ürünleri, gün içerisinde bir çok şeyi aynı anda yapmak zorunda kalan annelere, Quickweb özelliği ile işletim sistemini başlatmadan, müzik ve fotoğraf arşivlerine ulaşma ve anında internete bağlanma imkanı sunuyor.

Eğlenceli renkleri, ince tasarımı, çerçevesiz ekranı, çoklu hareket algılamalı dokunmatik yüzeyi, aralıklı tuş tasarımına sahip ‘chiclet’ klavyesi ve entegre yazılımlarıyla HP Mini 210, kullanıcılara performanstan ödün vermeden kişisel stillerini ifade etme olanağı sağlıyor. Gerek işteyken, gerek evdeyken, gerekse hareket halindeyken HP Mini 210, kesintisiz bağlantı olanağı sunarak sürekli çevrimiçi kalmaya, eğlenceden ve bilgiden uzak kalmadan verimli bir şekilde çalışmaya olanak veriyor.

HP Mini 210 notebook serisinin tavsiye edilen satış fiyatı ise; 449$

Annelere Rengarenk Mouse’lar

HP optik Mouse’lar Anneler Günü’nde rengarenk bir hediye alternatifi oluyor. HP 2.4 Pink Optik Mouse’u kullanmak hem eğlenceli, hem de çok kolay. Pembe rengiyle kadınların gönlünü çalacak mouse, hızlı hareket kabiliyetiyle de göz dolduruyor.

HP Mouse satış fiyatı ise; 39 $+ KDV


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir