Hayatınızı Kolaylaştırın: Nite Ize Steelie Mini Stand ve Sunum Kiti

Features

Yenilikçi tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran ürünlerin yaratıcısı Nite Ize Steelie ürünleri artık Türkiye’de. Özellikle ofis çalışanları, akademisyenler, öğrenciler tarafından tercih edilen Nite Ize Steelie Mini Stand ve Sunum Kiti tüm tablet ve e-kitap okuma modelleriyle uyumlu.

Benzersiz manyetik ve hafif tasarımıyla Nite Ize Steelie Mini Stand ve Sunum Kiti her çeşit tablet, e-kitap okuyucu ve diğer cihazlar için eğlenceli ve inovatif bir kit ve stant olarak ön plana çıkıyor.

Dünya genelinde özellikle ofis ve plazalarda çalışanlar, akademisyenler, öğrenciler ve tabletleri sıkça kullanan yaratıcı iş dalları tarafından tercih edilen Nite Ize Steelie Mini Stand ve Sunum Kiti’nin parçaları 3M VHB teknolojisini kullanıyor. Köpük bazlı yapışkan bant, uygulandığı cihazın yüzeyine zarar vermiyor ve sökülürken iz bırakmayan bu işlem basitçe tamamlanabiliyor.

Features

Neodim Mıknatıs farkı

Tabletler ya da diğer cihazlar kit içerisindeki manyetik, neodim mıknatıs soket yardımı tüm yüzeylerde uygulanabilme ve manyetik özelliği ile araç dışında da tüm zeminlerde kullanılabilme özelliğine sahip.

Özellikler

  • Tablet Soketi güçlü bir neodim mıknatısı kullanır.
  • Emniyetli, sağlam bağlantı için arkasında 3M VHB köpük yapışkan bant bulunur.
  • Steelie Tablet Soketi buzdolabı kapakları, çelik raf, davlumbaz, dosya dolapları, kilitli dolaplar ve alet kutuları gibi bir çok metal yüzeye ve tüm yüzeylere yapıştırılabilir.
  • Her bir Kit içeriği: 1 adet Steelie Mini Stand/Sunum Tutacak, 1 adet Steelie Tablet Soketi, 1 alkollü hazırlama pedi ve kurulum talimatlarından oluşur.
  • Tüm tablet modelleriyle kullanım için uyumludur

Features

Nite Ize Steelie Mini Stand/Sunum Kitinin fiyatı 99.90 TL’dir. Nite Ize Steelie Araç Kiti/Telefon Tutacağı, Mini Stand/Sunum Kiti ve Masaüstü Kiti  ürünlerinin

online ve offline satış noktaları Troy APR, Lydia APR, Egemek APR, Akasya AVM Turkcell, Maslak Opet, Panel Kırtasiye, Gold Bilgisayar, gold.com.tr, n11.com’dir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir