Hedef Google Play:Çok Oyunculu Destansı Yapım Galaxy on Fire – Alliances Ekim 2014’te Android’teki Yerini Alıyor

gof_alliances_logo_final

Deep Silver FISHLABS’in Popüler bilim kurgu MMO’su Galaxy on Fire – Alliances yakında tüm dünyada Google Play’deki yerini alacak. Merakla beklenen, orta ve yüksek ayrıntı seviyesindeki oyunları sevenlere hitap eden oyunun Android çıkışı Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’da Ekim’in sonlarında gerçekleşecek ancak oyun belli bölgelerde ilk çıkışını yapmış durumda. Oyun tıpkı iOS’taki gibi ücretsiz bir şekilde indirilebilecek ve oyun içi satın alma metodu (IAP) geçerli olacak.

DS Fishlabs-gofa-screenshot (2)

Galaxy on Fire – Alliances, oyuncularına kolayca erişilebilir co-op ve müttefik oynanışıyla birlikte heyecan dolu bir çok oyunculu deneyim yaşatacağının sözünü veriyor. Fishlabs standartlarına göre oyun, AAA kalitesinde bir deneyim, en üst seviye 3D grafikler ve son teknoloji Android tabletler ve akıllı telefonları için tam optimizasyon sunuyor. Bununla beraber Galaxy on Fire – Alliances, minimum 512 megabayt RAM’e sahip eski tabletlerde de akıcı ve sorunsuz olarak oynanabilmekte. Galaxy on Fire – Alliances’in destekledikleri arasında Asus Google Nexus 7, Nvidia Shield, HTC One, Samsung Galaxy Tab 1-3 ve Samsung Galaxy S2-S5 gibi tabletler bulunuyor.

DS Fishlabs-gofa-screenshot (4)

Galaxy on Fire – Alliances’ta oyuncular Terran’ların, Nivelian’ların ya da Vossk’ların umut vadeden komutanlarının rollerini üstleniyor. Uzayın sınırlarının ötesinde şöhret ve servet peşindeki bu komutanlar, şimdiye dek keşfedilmemiş, Shroud Nebula olarak bilinen bölgeleri sömürmek için yola çıkıyor. Komutanlar bu noktada güçlü askeri üsler inşa etmeli, değerli kaynaklar biriktirmeli ve stratejik önem teşkil eden bölgeleri ellerinde bulundurmalıdır.

DS Fishlabs-gofa-screenshot (5)

Ancak bu tehlikelerle dolu bölgede yalnızca bir takım olmayı ve güçlü ittifaklar kurmayı başarabilenler tutunabilecektir. Sürekli bir mücadelenin mevcut olduğu Shroud Nebula’da hüküm sürebilmek için taktiksel beceri ve kırılmayan bir cesaret, en az kaynakların zekice kullanımı ve takım oyunu kadar önemli.

DS Fishlabs-gofa-screenshot (3)

Galaxy on Fire – Alliances’in gelecek Android versiyonu, iOS versiyonundaki tüm güncellemeleri de kapsayacak.

GOFA_app_icon

DS Fishlabs-gofa-screenshot (1)

Özellikler:

  • Galaxy on Fire evrenindeki ilk mobil Strateji MMO’su
  • 200.000’den fazla gezegene sahip uçsuz bucaksız bir yıldız haritası
  • Yüzlerce oyuncu ve destansı uzay savaşları
  • Kolay erişilebilir ittifak sistemi ve çeşitli co-op özellikleri
  • Bireysel liderlik tabloları, çok uluslu ittifaklar ve Facebook arkadaşları
  • Önceki Galaxy on Fire oyunlarından bilinen üç farklı uzaylı türü
  • En üst düzey 3D grafikler ve teknoloji harikası özel efektler
  • Mobil platform için optimize edilmiş kullanıcı arayüzü ve pürüzsüz işleyen dokunmatik kontroller
  • Android pazarında yer alan farklı çözünürlük ve özelliklerdeki seçkin tabletler ve akıllı telefonlar için tam optimizasyon

Türkçe dâhil 14 dil seçeneği: (İngilizce, Almanca, Sadeleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Tay dili ve Türkçe)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir