Hollanda'nın en büyük USB bellek üreticisi Türkiye pazarına yatırım yapıyor

Avrupa’ da kişiye uyarlanmış USB bellekler ve hard diskler konusunda pazar lideri olan Deonet firması geçtiğimiz sene Türkiye pazarına adım attı.

Yüksek Kalite
Deonet 1991 yılında BT ürünleri üreticisi ve distrübütörü olarak kuruldu. Daha sonra kişisel isteğe uyarlanmış USB bellekler üzerine uzmanlaşıp, hızlı teslimat, teminatlı kalite, esnek ve uygun fiyatlar sayesinde bu sektörde büyümesini sağlamıştır. Hollanda’nın Eindhoven şehrinde bulunan üretim tesislerinden 60 ‘tan fazla ülkeye ürünler ihraç eden firmanın en rekabetçi özelliği pazarda fark yaratan ürünler sunmasıdır. Bu stratejinin bir sonucu olarak Deonet’in çıkardığı USB bellek modelleri, Türkiye promosyon sektörü için yepyeni bir soluk getiriyor. Avrupa’da yapılan üretimin Asya’ da yapılan üretime oranla avantajlarının bulunduğuna inanan Deonet’in ürünleri aynı zamanda ömür boyu garantilidir.

Hızlı Büyüme
Hollandalı üretici, geçtiğimiz yıllarda global krize rağmen hızlı bir büyüme göstermiştir. Üretim kapasitesi geçen yıllara göre % 500 oranında bir artış göstermiş olan Deonet, 2011 yılı mart ayında 5000 m2′ lik yeni üretim tesisine taşınmıştır.

Türkiye’ de Deonet
Avrupa’da güçlü bir satış ağı oluşturan Deonet ürünlerini, Hollanda’ nın Eindhoven şehrinden 60 ‘ tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Yerel pazarlara daha iyi hizmet sunabilmek için İspanya, Almanya, İtalya, Fransa ‘ da satış ofisi bulunan Deonet’in ayrıca Hong Kong’ da satın alma ofisi bulunmaktadır. 2009 yılından beri Türkiye pazarında aktif olan Deonet Türkiye promosyon sektörüne yön veren şirketlerden biri konumuna gelmiştir. Deonet Türkiye pazarında daha aktif rol almak ve fiyat avantajı sağlamak için yakın gelecekte İstanbul’ da da bir satış ofisi açmayı planlamaktadır.

Ürünler ve Servis
Deonet’in tüm ürünlerini www.usbturkiye.com sitesinden inceleyebilir, Deonet ürünlerinden sipariş vermek için satis@deonet.com adresine mail atabilirsiniz. Deonet nihai kullanıcıya satış yapmamakta olup, en yakın olan reklam ajansını size yönlendirecektir.

Deonet’ in telefon numarası : 00310407073472

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir