HP, All in One Masaüstü Bilgisayar Ürünlerinde Bir İlke İmza Attı

HP, ilk Intel ikinci nesil Core vPro teknolojisini içeren All in One masaüstü bilgisayarı Türkiye’de satışa sundu. HP Compaq 8200 Elite All-in-One KOBİ ve kamu kurumları için ideal bir bilgisayar olma özelliğine sahip.

HP, donanım kalabalıklığını sevmeyenler için yeni bir All in One masaüstü bilgisayarı ürün gamında bir ilke daha imza attı. Intel ikinci nesil Core vPro teknolojisinin gücünü içeren sektörün ilk hepsi bir arada masaüstü bilgisayarı HP Compaq 8200 Elite All-in-One Eylül ayında Türkiye’de.

Yüzde 40’a kadar daha iyi performans ve yüzde 15 daha hızlı sabit sürücü erişimisunan HP Compaq 8200 Elite All-in-One, kurumsal güvenlik ve uzaktan yönetim özelliklerinin yanı sıra düşük enerji tüketimi ve pratik kurulumuyla KOBİ ve kamu kurumları için ideal bir bilgisayar olma özelliğine sahip.

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık yeni ürüne ilişkin olarak; “Elite masaüstü bilgisayar ailemizin yine sektöründe ilk olan bu üyesi, mühendislikte mükemmeliyete olan bağlılığımızı sergilediği gibi güvenli,kurumsal bilgisayarcılıktaki küresel liderliğimizi de vurgulamaktadır. HP Compaq 8200 Elite All-in-One, hepsi bir arada kategorisinde ibreyi yükseltmek için donanım ve yazılımda rakipsiz bir inovasyon sunuyor” dedi.

HP Compaq 8200 Elite All-in-One Hakkında

Şık, esnek tasarım ve işletmeler için sanal ortak çalışma araçları
Geniş bir 58,4 cm (23”) diyagonal tam HD(5) LED monitörle gelen HP Compaq 8200 Elite All-in-One, en verimli uzaktan yüzyüze iletişimi sağlamak için entegre bir web kamerası(6), mikrofon ve hoparlör içeriyor. Üç boyutlu surround sesle birlikte incelikli bir ses deneyimi sunmak için SRS Premium Sound da içeriyor.

Akıllı performans, dahili güvenlik, maksimum yapılandırılabilirlik
HP Compaq 8200 Elite Desktop Serisine katılan ilk hepsi bir arada ürün olan HP Compaq 8200 Elite All-in-One, bilgisayar performansını akıllı bir şekilde en yüksek seviyeye çıkarmak için en son Intel işlemcilerini ve Intel Q67 Express yonga kümesini destekliyor. Entegre grafik kartının çok görevliliğini geliştirmek için ise Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0 ile Intel Hyper-Threading teknolojisinikullanıyor. Kolay konumlandırmaya ve yönetilebilirliğe izin veren yeni 8200 Elite All-in-One, Intel Standart Yönetilebilirlik ve HP BIOS özelliklerinin yanı sıra uzaktan bilgisayar yönetimi ve sorun çözümü için Intel vPro™ teknolojisiyle donatıldı.

HP Compaq 8200 Elite All-in-One aynı zamanda çok önemli işletme verilerini korumak için Elite sınıfı güvenlik araçları içeriyor. Bunlar arasında donanım temelli bir şifreleme için standart yerleşik TPM 1.2 uyumlu güvenlik çipinin yanı sıra daha fazla kişisel şifreleme için HP DriveLock, HP Digitalpass ve HP Yüz Tanıma dahil HP’nin eksiksiz bir HP ProtectTools paketi bulunuyor.

HP Compaq 8200 Elite All-in-One maksimum yapılandırılabilirlik ile veri depolama ve dosya paylaşımında esneklik arayan kurumsal müşteriler için HP Compaq 8200 Elite All-in-One 8 GB’a kadar DDR3 SDRAM PC3-1333 sistem hafızasını destekliyor. İki hafıza yuvası, bir mini PCI Express (PCle) yuvası ve bir sürücü kızağı içeriyor.

HP’nin çevreye bağlılığını gösteren ve yüzde 87 daha verimli bir güç kaynağı sunan HP Compaq 8200 Elite All-in-One Energy Star uyumlu olup ve EPEAT Silver derecesine sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir