HP Baskı ve Görüntüleme, FutureSmart yazılımıyla şirketleri geleceğe hazırlıyor

HP Baskı ve Görüntüleme, FutureSmart yazılımıyla şirketleri geleceğe hazırlıyor.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, çığır açan HP FutureSmart cihaz yazılımıyla BT yöneticilerine çok önemli fırsatlar sunuyor. Küçük, orta ve büyük işletmelerde baskı maliyetlerini ciddi şekilde azaltan ve iş akış yönetimini basitleştirerek sistemin uzun süreli olmasını sağlayan HP FutureSmart, uzun vadeli iş yatırımı olanağı sunuyor.

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, yazılım alanında devrim niteliğinde bir yatırıma imza attı. HP FutureSmart yazılımı çok fonksiyonlu yazıcılarda (MFP) ve ağ tarayıcılarında aynı ara yüzü ve menu tasarımın kullanılmasına olanak sağlıyor.

HP’nin FutureSmart teknolojisi ile küçük, orta ve büyük işletmeleri 2021 yılına hazırladıklarını söyleyen EMEA HP IPG LaserJet ve Kurumsal Çözümler Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Vincent Vanderpoel, bu yazılımla sektörde çığır açtıklarını belirtti. Geçmişte bu tarz yazılımların yazıcı modellerine özgü olduğunu ve filo olarak yazılım yükseltmenin de zahmetli, maliyetli ve zaman alıcı olduğunu kaydeden Vanderpoel, şunları söyledi:

“HP FutureSmart, gelecekteki yeniliklere kendini uydurabilecek bir yapıda, yatırım koruması sağlayacak şekilde tasarlandı. Yeni yazılım, işletmelere daha rekabetçi bir gelecek için kendilerini hazırlamaları ve yatırımlarını sağlamlaştırmaları konusunda yardımcı olacak. Bu nedenle işletmelerin CIO’larının ve BT yöneticilerinin yıllar içinde katmanlar halinde büyüyen maliyetleri bu yeni yazılım sayesinde önemli ölçüde azalacak. HP’nin bu yeni yazılımı sektörde çığır açacak. Bu teknoloji sayesinde küçük, orta ve büyük işletmelerdeki yazıcı filosu geleceğin zararlarından da kurtulacak.”

HP FutureSmart sayesinde cihaz filoları arasında işlevsel güncellemelerin bir araya geleceğine işaret eden Vanderpoel, yazılımın makinelerdeki bakım maliyetlerini de en aza indirdiğini belirtti.  Yazılım sayesinde yazıcıların zamanından önce eskimesinin de önüne geçileceğini kaydeden Vanderpoel şunları da anlattı:

“HP FutureSmart, HP Baskı ve Görüntüleme Grubu’nun yazılım teknolojisindeki büyük değişime verdiği iyi bir cevaptır. FutureSmart bugün tüm çok fonksıyonlu yazıcılarda ve ağ tarayıcılarında aynı ara yüzü ve menü tasarımını sunuyor. Tıpkı bir işletmenin DNA’sı gibi… FutureSmart kolay yönetimi ve kesinlikle en iyi güvenlik garantileri ile harika bir belge yönetimi sunuyor. HP’nin çığır açan teknolojisi sayesinde şirketler maliyetlerini büyük ölçüde azaltacaktır.”

Yazılımın Sağladığı Avantajlar

  • Cihaz filoları arasında işlevsel güncellemeleri bir araya getirir.
  • Teknik servis ve destek masraflarını azaltır.
  • Yazıcı filosunun zamanından önce eskimesini önler.
  • Bakım maliyetlerini en aza indirir.
  • İş akışı yönetimini basitleştirir.
  • Mevcut yazıcı filosunun yatırım getirisini en üst düzeye çıkarır.
  • Bağlanabilirlik ve güvenlik özelliklerini iyileştirir.

© 2011 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Buradaki bilgiler haber vermeden değiştirilebilir. HP ürünleri için verilen garantiler yalnızca ilgili ürün ve hizmetlerle birlikte bulunan garanti bildirimlerinde açıkça ifade edilen garantilerdir. Buradaki hiç bir şey ek bir garanti oluşturmamaktadır. HP buradaki teknik veya yayın hatalarından ya da eksikliklerden sorumlu değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir