HP ile müzik keyfi Fashion Night Out’da taçlanıyor

Fashion Night Out kapsamında HP Envy Beats Edition model dizüstü bilgisayar alan müzik tutkunlarına Beats by Dr. Dre imzalı yüksek performanslı kulaklıklar hediye edilecek

“Hayatım Müzik” diyenler Fashion Night Out’da (FNO) gerçek müzik keyfini tamamlama şansını elde edecekler. HP ile birçok popüler şarkının yapımcılığını üstlenen Dr. Dre arasında yapılan anlaşma sonucunda hayat bulan HP Envy Beats Edition’ın yaşattığı müzik keyfi FNO’da Beats by Dr. Dre imzalı yüksek performanslı kulaklık hediyesi ile taçlanacak.

Geçtiğimiz ay sınırlı sayıda satışa çıkan HP Envy Beats Edition’ı 15 Eylül 2011 Perşembe akşamı Bağdat Caddesi ya da Nişantası Teknosa’dan, İstinye Park Darty’den ya da Bağdat Caddesi Vatan Notebook mağazasından satın alan müzikseverler Beats by Dr. Dre imzalı özel kulaklığın sahibi olacak.

En son ses teknolojisiyle birlikte güç ve performansı bir arada sunacak şekilde tasarlanıp geliştirilmiş olan HP Envy Beats Edition, stüdyoda kayıt edildiği kalitede müzik dinleyebilme ve canlı performans kadar yüksek kalitede ses deneyimi sunuyor. HP Envy Beats Edition’da ses, mevcut olduğu sistemin ayrı bir ünite içinde yer alması ile diğer sistemlerin dijital sinyallerden izole oluyor. Ayrıca HP Envy Beats Edition’ın kulaklık girişinde metal kullanılmaması sayesinde oluşabilecek ekstra sesleri yok ediyor.

HP ve Dr. Dre arasında yapılan anlaşma sonucunda ortaya çıkan HP Envy Beats Edition 2 ön ve 2 arka hoparlörü bulunan Beats Audio, kadife hisli alüminyum ve krom kaplı siyah – kırmızı tasarım stili ile göz alıyor. HP Envy Beats Edition’ın kırmızı ışıklı klavyesi de bilgisayarın dikkat çeken tasarım detayları arasında yer alıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir