HP ProLiant Sunucuları ve LeftHand P4300 SAN veri depolama birimleri Üstün Özellikleriyle Ödüllendirildi

HP’nin ProLiant sunucuları ve HP LeftHand P4300 SAN veri depolama birimleri Business Solutions dergisi tarafından üstün özellikleri ve güvenilirliğiyle En İyi Çözüm Ürünü ödülüne layık görüldü.

BT dünyasının BT çözümleri alanında saygın dergisi Business Solutions katma değerli satıcı aboneleri arasında yapılan anketinde HP’nin ProLiant sunucularını HP HP LeftHand P4300 4.8 TB SAS Starter SAN veri depolama birimlerini gelişmiş teknolojileri ve güvenilir tasarımıyla En İyi Çözüm Ürünü ödülüne layık gördü. Ankete katılan Business Solutions aboneleri BT üreticilerinin geliştirdiği iş çözümlerini 3 ürün kategorisi dahil (ürün özellikleri, ürün güvenilirliği, ürün yeniliği) toplam 7 kategoride değerlendirdi. Abonelerden değerlendirmelerinde en çok satılan ürünleri göz önünde bulundurmaları istendi. Aboneler en çok satılan ürünlerini özellik sayısı ve işlevsellik, ürün güvenilirliği ve dayanıklılık, entegrasyon kolaylığı, yükseltme-güncelleme kolaylığı, satıcının hizmet verme kolaylığı açılarından değerlendirdi.

Business Solutions’un istatistiksel ve bilimsel geçerliliği Penn Üniversitesi uzmanları tarafından denetlenen anketi 16 binden fazla katılımcısıyla alanının en kapsamlı ve örneklem açısından güvenilir araştırmalarından biri sayılıyor. Anketin teknoloji kategorileri Barkod Etiketleme Yazılımı, Kart Basma, Veri Toplama Donanımı, ECM ve Veri Toplama Yazılımı, ECM Donanımı, Genel Bilgiişlem, Yönetilen Hizmetler, Ağ Kurulumu, Satış Noktası Donanımı, Satış Noktası Yazılımı, Ödeme İşlem, Güvenlik, Veri Depolama, VOIP, İşgücü Yönetimi ve Süre-Katılım, Erişim Kontrolü ve Video Kamera Denetimi olarak belirlendi. HP ProLiant sunucuları ve LeftHand P4300 4.8 TB SAS Starter SAN veri depolama birimleri özellik sayısı ve işlevsellik, ürün güvenilirliği ve dayanıklılık, entegrasyon kolaylığı, yükseltme-güncelleme kolaylığı kategorilerinde aldığı yüksek puanlarla En İyi Çözüm Ürünü ödülüne layık görüldü.

HP’nin Birleşik Altyapılar için tasarlanan ProLiant sunucuları güç tüketimini sınırlayan Thermal Logic, Integrated Lights Out 3, iLO 3 uzaktan yönetim ve Insight Control özellikleri ile kendini 30 günde amorti edebiliyor. Enerji tasarrufu ile ekonomik bir çözüm sunan ProLiant serisi 91:1 sıkıştırma oranıyla ofiste çok daha az yer kaplayan veri merkezlerinin kurulmasına olanak tanıyor.

ProLiant G7 sunucularında iLO desteği ile Insight Control gelecek kuşak uzaktan yönetim özelliği bulunuyor. Üçüncü kuşak iLO özelliği ProLiant müşterilerinin uzaktan sunucu yönetimi performansını artırıyor, kullanıcı deneyimini geliştiriyor ve yeni kullanım standartları getiriyor. HP Insight Control müşterilerin ProLiant sunucularına hızla ve kolayca geçmesini, bu sunucuları ister sanal ister fiziksel olsun kısa sürede kurmasını, ProLiant sunucuların düzgün çalışması için önleyici denetimler yapmasını sağlıyor. Insight Control aynı zamanda güç tüketimini de optimize ediyor. Bu sayede yerel ya da bölgesel sunucular üzerinden yürütülen işlemler hızlanıyor ve kullanıcılar HP Insight Control veya ProLiant G7 performans modelini satın alarak bu gelecek kuşak uzaktan yönetim özelliklerinden yararlanabiliyor.

HP Birleşik Altyapıları ve ProLiant sunucuları müşterilerin işlerini en son teknoloji ürünü donanımlarla yürütmelerini sağlayarak rekabet gücünü artırmalarına yardımcı oluyor. ProLiant Intel Xeon teknolojisine dayanarak güçlü, ekonomik ve yüksek performanslı bir çözüm oluşturuyor.

HP LeftHand P4000 SAN çözümleri sistem yöneticilerinin sanallaştırmadan en iyi şekilde yararlanarak yönetişimi kolaylaştırmalarını ve uygulama performansını artırmalarını sağlıyor. HP LeftHand P4000 SAN, sanal sunucuların kapasitesini artırıyor, sanal sunucular aracılığıyla felaketten kurtarma olanağı sunuyor ve maliyeti yüzde 49’a kadar düşürerek kapasite artırımı imkânı tanıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir