HP Yazılım Grubu, BT Dönüşümünü gerçekleştirerek şirketlerin performansı ve rekabet gücünü artırıyor

Dünyanın dört bir yanındaki kurum ve kuruluşlar HP’nin yazılım çözümlerinden yararlanarak BT maliyetlerini düşürüyor, katma değer sağlıyor, yatırım geri dönüşünü hızlandırıyor ve rekabet gücü kazanıyor. HP’nin HP Yazılım Portföyü ile büyük yararlar sağlayarak müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet veren kuruluşlar arasında havayolları, hastaneler, telekom operatörleri yer alıyor.

4,1 milyar Dolarlık mali hizmet çözüm sağlayıcısı Fiserv fiziksel ve sanal sunucuları yüksek hacimli bir elektronik ödeme sisteminde birleştirmek için HP’nin sanallaştırma çözümünden yararlandı. HP Sunucu Otomasyonu yazılımından yararlanan Fiserv 1800’den fazla sunucusunu iki veri merkezinde toplayarak performansını artırdı ve gelecekte yeni sunucular eklemeden kapasite artırımı yapabilecek hale geldi.

Verizon Business sektörün en büyük bulut bilişim çözümlerinden birinden yararlanmak için HP hizmetlerini kurumsal sunucu donanımı ve otomasyon yazılımıyla birlikte kullanıyor. HP’nin Hizmet Olarak Bilgiişlem (CaaS) çözümü müşterilerin BT kaynaklarını tasarruflu bir şekilde kullanmaya yönelik esnek sistemler kurmasını sağlıyor.

Virgin Atlantik BT Mimarisi Bölüm Başkanı Mark Cameron, “HP İşletme Hizmetleri Yönetim Çözümünü kullanmaya başladıktan sonra müşteri memnuniyeti anketlerimizden çok iyi sonuçlar almaya başladık” diyor. “BT hizmetleri ekibimiz çok daha hızlı iş yapabilir hale geldi ve öncelikli sorunları müşteriyi etkilemeden önlem alarak çözebilme olanağını elde ettik. Yeni kurulan ürünler BT kapasitemizi artırıyor ve BT bölümümüzün işimiz için ne kadar değerli olduğunu kanıtlıyor.”

Her yıl 160 milyon yolcuya hizmet veren Delta Airlines, kullanıcılarının havayolunun internet sitesinden, havaalanı kiosklarından ve otomatik satış noktalarından daha iyi yararlanmalarını sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmak üzere HP Kalite Merkezi ve HP Performans Merkezinden yararlanıyor.

Tayland Bangkok’ta kâr amacı gütmeyen özel bir sağlık merkezi olan St. Louis Hastanesi, haftada yedi gün, günde 24 saat büyük miktarda tıbbi dijital bilgiyi işlemek için HP Tıp Arşivi Çözümünü kullanıyor. HP’nin çözümü hastanenin hastalarına daha iyi hizmet vermesi ve dijital görüntülere daha hızlı ulaşılmasını sağlıyor. Önceden bulması birkaç saat süren tıbbi dijital görüntülere artık birkaç saniyede ulaşılabiliyor.

Houston üslü bir enerji dağıtım şirketi olan CenterPoint Energy iş verimliliğini ve performansını artırmak için HP İş Zekası Çözümlerini seçti. HP’nin İş Zekası Çözümleri kuruluşun işlemesi gereken büyük miktarda bilgiye erişimin hızlandırıyor ve bu bilgileri daha hızlı işlemesini sağlıyor.

Avustralya’nın en büyük ve en esnek havayolu kargo dağıtım şirketi Australian air Express (AaE) iş hizmetleri ve uygulamalarının kalitesi, performansı ve verimliliğini artırmak için HP İş Teknolojisi Optimizasyonu (BTO) çözümünü kullanıyor. HP’nin Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) çözümünü kullanan AaE’nin yeni bir altyapı yatırımı yapması gerekmiyor. Şirketin benimsediği BTO çözümleri arasında HP İş Sürekliliği Merkezi, HP SiteScope ve HP Kalite Merkezi yazılımları yer alıyor. HP bütün bu çözümleriyle müşterilerin iş geliştirme faaliyetlerini hızlandırarak yeni açılımlar yapmalarını kolaylaştırıyor ve rekabet gücünü artırıyor.

HP’nin yazılımları ve çözümleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.hp.com/go/software adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir