HP Yeni Satış Noktası Çözümüyle Perakende Portföyünü Genişletiyor

HP, perakendecilerin satış süreçlerini yönetmelerini sağlamak, bu süreçleri güvence altına almak ve geliştirmek amacıyla özel olarak geliştirdiği Satış Noktası teknoloji çözümleri ile perakende sektöründe portföyünü genişletmeye devam ediyor. HP’nin yeni ürünü rp5800 Perakende Sistemi, güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleriyle, en zorlu perakende ortamlarının bile ihtiyaçlarını karşılayacak gelişmiş işlemci gücünü ve işlevselliği bir araya getirerek yüksek performanslı bir satış noktası (POS) çözümü sunuyor.HP’den Perakendecilerin Hayatını Kolaylaştıracak Bir Ürün

HP’nin yeni ürünü rp5800 Perakende Sistemi, perakendecilere tek bir sistemi, tüm mağazalarında standart haline getirme olanağı sunuyor. Gelişmiş POS performansı, yönetilebilirlik ve güvenlik özellikleriyle ön plana çıkan rp5800, Intel vPro teknolojisine(3) sahip ikinci nesil Intel® Core™ işlemciler(2) istikrarlı ve güvenilir bir BT altyapısı sunuyor. Çalışana ve müşteriye yönelik iki farklı ekranı destekleyen çift entegre grafik bağlantı noktaları da zengin ve etkileşimli bir müşteri deneyimi sağlıyor.

HP rp5800 ayrıca, Intel AMT (Intel vPro), DASH, WMI ve DMTF dahil olmak üzere sektörün önde gelen yönetilebilirlik standartlarıyla uyumlu çalışarak ve Microsoft® Windows 7 Professional, Microsoft Windows POSReady 2009 ve Microsoft Windows® XP işletim sistemleri için destek sağlayarak perakendecilere gelişmiş yönetilebilirlik ve denetim olanakları da veriyor.

Ekstra bellek yuvaları, birden fazla PCI Express yuvaları ve isteğe bağlı optik sürücüleriyle HP rp5800, çeşitli perakende ortamları için özelleştirilebiliyor. Makbuz yazıcıları, monitörler, yazar kasa çekmeceleri ve tarayıcılar gibi isteğe bağlı birçok çevre birimine rahatlıkla bağlanabiliyor.

HP rp5800’in esneklik ve yönetilebilirlik özellikleri, cihazın bir kiosk içinde yönetici iş istasyonu veya HP Digital Signage (HP Dijital İşaretler) için bir oynatıcı olarak kullanılabilmesini sağlıyor. Çevre faktörü göz önüne alınarak tasarlanmış olan HP rp5800 Perakende Sistemi, ENERGY STAR® 5.0 uyumluluk sunuyor. EPEAT® Gold derecesine sahip olan rp5800  içinde bromine alev geciktirici (BFR’ler) ve polivinil klorid (PVC) bulundurmuyor. HP rp5800 Perakende Sistemi, hizmet dışı kalma süresini en aza indirmek için perakende düzeyinde güvenilirlik sağlarken, standart bir üç yıllık sınırlı garanti ve uzatılmış ürün ömrünün yanı sıra parça ve servis temini olanaklarıyla destekleniyor.

HP rp5800 Perakende Sistemi’nin Haziran ayı itibariyle $1200’dan alıcılarını bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir