HP’de Önemli Görev Değişikliği

HP Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Meltem Bayraktar Kınacı, HP Ortadoğu, Akdeniz, Afrika Bölgesi Yazılım ve Çözümler Pazarlama Müdürü olarak atandı.

HP Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Meltem Bayraktar Kınacı, 15 Eylül 2010 tarihinde, MEMA (Ortadoğu, Akdeniz, Afrika) Bölgesi Yazılım ve Çözümler Pazarlama Müdürü olarak atandı.

HP ailesine 1997 yılında Kişisel Sistemler ve Baskı Görüntüleme Grubu Pazarlama Uzmanı olarak katılan Meltem Bayraktar Kınacı, 2001 yılında HP Global e-Devlet ekibinde Pazarlama ve İletişim Yöneticisi olarak hizmet vermeye başladı. 2002 yılında Orta ve  Dogu Avrupa Üretim ve Dağıtım Sektörleri Pazarlama ve İletişim Yöneticisi görevini üstlendi ve ardından 2005 yılında da yine aynı bölgenin Pazarlama İletişim Yöneticiligine getirildi. Meltem Bayraktar Kınacı HP’deki görevine Şubat 2007’de MEMA (Ortadoğu, Akdeniz, Afrika) Üretim, Dağıtım ve Telekomumikasyon Sektörleri Pazarlama Müdürü olarak devam etti.2008’de Kurumsal  İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak HP Türkiye’ye geçen Bayraktar Kınacı HP içinde üç farklı iş grubunda da çalışmış, ülke ve bölge düzeyinde uzun yıllardır başarıyla hizmet veren bir Türk olarak, BT çözümleri pazarlama alanındaki deneyimini, 7000’in üzerinde çalışanıyla EMEA’da en hızlı büyüyen bölge nitelendirmesiyle kayıtlara geçen MEMA’daki yeni görevine taşıması bekleniyor.

Meltem Bayraktar Kınacı

HP Hakkında

Dünyanın en büyük teknoloji firmaları arasında yer alan ve geçen yıl Türkiye’de 20. yılını kutlayan HP, kişisel bilgisayardan baskı ve görüntüleme çözümlerine, yazılımdan hizmetlere ve BT altyapısına kadar geniş bir portföyle tüketicilerin ve işletmelerin teknoloji deneyimlerini kolaylaştırıyor. HP (NYSE: HPQ) ve sunduğu çözümler hakkında ayrıntılı bilgi için www.hp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir