HP’den BT Modernizasyonu için Hesaplı Seçenekler

HP, müşterilerin eski sistemlerden esnek birleşik altyapılara dayalı yeni BT sistemlerine geçmesini hesaplı ödeme seçenekleriyle kolaylaştırıyor.

HP, müşterilerin eski veri merkezlerini sanallaştırma ve esnek çevik mimarisine dayalı birleşik altyapılarla yenilemesine yardımcı olmak üzere HP FinansmanProgramı’nı uzattığını duyurdu. HP’nin sunduğu bu programdan yararlanan işletmeler BT sistemlerini yenileyerek rekabet avantajı kazanıyor.

HP Finansal Hizmetler grubu şirketlerin yeni BT teknolojilerine yatırım yapması ve son model HP ProLiant sunucular, HP Integrity sunucular, HP Superdome 2, HP StorageWorks ürünleri ve Network çözümlerine geçiş yapması için düşük maliyetli, esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Bu seçeneklerden yararlanan müşteriler Birleşik Altyapılara dayalı akıllı ve modern veri merkezleri kurarak yatırım getirisini artırıyor, yatırım geri dönüşünü hızlandırıyor. HP’nin sunduğu seçenekler işletmelerin sadece ihtiyaç duydukları kadarıyla harcama yapmasını sağlayarak eski veri merkezlerini yeni sistemlerle geliştirmelerini de kolaylaştırıyor.

HP’nin finansman programı; yeni sunucular, veri depolama birimleri, ağ sistemleri ve yazılım çözümlerini satın alan müşterilerin ödemeleri 90 güne kadar ertelemesine izin veriyor. Bu sürenin ardından işletmeler, HP ürünlerini 34 aya kadar düşük bir bedelle kiralamayı seçebiliyor. Bu sürenin sonunda müşteriler donanımı geri verip sistemlerini yeni geliştirilen diğer donanımlarla güncellemeyi seçebiliyor veya mevcut donanımının kirasını uzatabiliyor ya da bu donanımı satın almayı tercih edebiliyor.

HP, müşterilere aşağıdaki ödeme seçeneklerini sunuyor:

·         Geçiş kirası: Yeni HP sunucu ve veri depolama ürünlerine yatırım yapan müşteriler kira süresinde piyasaya sunulan daha yeni BT sistemlerine geçebiliyor.

·         Donanım elden çıkarma hizmetleri: HP, eski BT sistemlerinin elden çıkarılmasına yardım ediyor veya bu donanımları ikinci el satış fiyatı üzerinden satın alarak müşterilerin yeni sisteme geçmesini kolaylaştırıyor.

·         Satış ve geri kiralama: HP, müşterilerin BT donanımını satın alıp müşteriye geri kiralayabiliyor ve yeni BT donanımlarını satın almak için süre tanıyor ve satın alma planı sunuyor.

·         Kullandığın kadar öde: HP Superdome 2 ve Integrity sunucuları için kullandığın kadar öde modeli sunuyor.

Böylece müşteriler sunucu kapasitesini kullandıkları kadarıyla ödeme yapıyor.

HP’nin hesaplı ödeme ve kiralama seçenekleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.hp.com/hpfinancialservices adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir