HP’den Kompakt ve Tasarruflu Depolama Çözümleri

HP, depolama sistemlerini “diyete sokuyor” ve sizlere ofislerde çok daha az yer kaplayan, elektrik tüketimini azaltan, düşük maliyetli depolama çözümleri sunuyor. HP ile Depolama Hacmini Garantili Azalt Programı kapsamında sunulan HP 3PAR Depolama Sistemi, sanallaştırma özelliği ile depolama hacminizi en az yüzde 50 azaltmayı garanti ediyor.

HP ile Depolama Hacmini Garantili Azalt Programı, gelişmiş sanallaştırma özelliğine sahip HP 3PAR Depolama Sistemleri ile depolama ihtiyacını en az yüzde 50 azaltıyor. Yüksek performanslı, ofislerde az yer kaplayan kompakt 3PAR çözümleri enerji tüketimini azaltarak tasarruflu depolama seçenekleri sunuyor. Ofislerde fazla yer kaplayan, bakım ihtiyacını ve harcamaları artıran çok sayıda fiziksel sabit disk sürücüsü yerine sanal disk alanları kullanan 3PAR, şirketlerin depolama hacmi ihtiyacını da büyük ölçüde azaltıyor.Sanal disk alanları üzerinden veriye kolay erişim sağlayan ve gelişmiş yedekleme özelliği ile hızlı veri kurtarma olanağı sunan HP 3PAR Depolama Sistemleri, HP Birleşik Altyapılar portföyünde yer alıyor. HP 3PAR Kompakt Depolamaya Geçiş Yazılımı kullanan 3PAR çözümleri, kullanılmayan disk alanlarını tespit edip ihtiyaca göre ayırarak depolama hacmini yüzde 50 azaltıyor. Bu sayede, depolama yönetimi için gereken süre de yüzde 90’a kadar kısalıyor.

HP’nin garantili programı kapsamında en az yüzde 50 depolama hacmi tasarrufu elde edemeyen kurumlara HP tarafından ücretsiz olarak ek disk kapasitesi ve ilgili yazılım sağlanıyor. HP, en az yüzde 50 depolama hacmi tasarrufu sağlamak için kapatılması gereken fark oranında sağlanan ek donanım ile yazılıma yönelik olarak ücretsiz destek hizmeti de sunmayı garanti ediyor.

HP Veri Depolama Çözümleri Türkiye Ülke Müdürü Selçuk Öznal, HP’nin garantili depolama çözümü hakkında şunları söyledi: “Müşteriler veri merkezlerinin gereksiz yer kaplaması eğiliminin önüne geçmek ve hem sermaye hem de işletim harcamalarını azaltmak için yeni kuşak depolama sistemleri arıyor. HP ile Depolama Hacmini Garantili Azalt Programımız şirketlerin, gelişmiş sanallaştırma özellikli depolama sistemlerin kurumlarda ne kadar büyük bir fark oluşturduğunu çok kısa sürede anlamasını sağlıyor.”

HP ile Depolama Hacmini Garantili Azalt Programı tüm dünyada HP ve çözüm ortakları tarafından sağlanıyor. Şartlar ve koşullara göre programa katılmaya hak kazanan kurumlar, HP 3PAR Kompakt Dönüşüm destekli herhangi bir HP 3PAR Depolama Sistemi’ni HP 3PAR Kompakt Depolamaya Geçiş Yazılımıyla birlikte satın alabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir