HyperX’den Uzun Oyun Maratonlarında Yarı Yolda Bırakmayan “Cloud” Oyuncu Kulaklığı

HyperX Cloud headset _black_ _Cloud-headset-left-side_08_04_2014 01_33HyperX Cloud headset _black_ _Cloud-headset-left-side_08_04_2014 01_33HyperX Cloud headset _black_ _Cloud-headset

HyperX’in yeni oyuncu kulaklığı HyperX Cloud oyun esnasında maksimum düzeyde konfor sağlıyor. Üstün ses performansıyla oyuncuların yeni gözdesi olacak kulaklık, HyperX markasının yüksek standart kalitesini devam ettiriyor.

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin iştiraklerinden HyperX, oyuncu kulaklığı HyperX Cloud’u duyurdu. HyperX Cloud, uzun oyun maratonlarında oyunculara üstün konfor ve ses performansı sunabilmek için son derece rahat kulak yastıkları ve daha büyük ses sürücülerine sahip.

HyperX Cloud headset _black_ _Cloud-headset-front_main_08_04_2014 01_32

HyperX Cloud, hafızalı köpükten kulak yastıkları ve özel dikişlerle süslenmiş yumuşak deri kafa bandı ile gelişmiş konfor ve şıklık sunuyor. Kulakları tamamen kapatan kulaküstü tasarımı, ortam gürültüsünün engellenmesine yardımcı olarak daha sürükleyici oyun deneyimi sunuyor. Değiştirilebilir kadife kulak yastıkları, oyuncuların çevreyi duymasını sağlarken 53mm’lik geniş sürücüleri; diyalogları, patlamaları, silah seslerini ve diğer ses efektlerini yüksek kalitede yansıtıyor. HyperX Cloud ayrıca dayanıklı olması için alüminyumdan yapılma, çıkarılabilir mikrofona da sahip.

HyperX Cloud headset _black_ _Cloud-headset-folded_08_04_2014 01_32

HyperX Bölümünün Başkanı Lawrence Yang konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “HyperX, oyun esnasında en iyi konfor ve ses kalitesini sunabilmek adına İsveçli üretici QPAD ile ortaklaşa çalıştı. Avrupa’da yüksek kalitede oyuncu ekipmanlarıyla bilinen QPAD ile ortaklaşa çalışmamız sayesinde başarılı bir kulaklık ortaya çıkardık. Konforuna o kadar güveniyoruz ki, oyuncuların saatler süren oyun maratonlarında HyperX Cloud’u kulağına taktıklarını unutacağını düşünüyoruz.

HyperX Cloud headset _black_ _Cloud-headset-left-side_08_04_2014 01_33

HyperX Cloud PC ve PS4’ün yanı sıra akıllı telefonlarla ve tabletlerle de uyumlu olarak çalışabiliyor. Intel Extreme Masters, Alliance Gaming, CNB e-Sports Club, SK-Gaming ve Team Liquid eSpor takımlarının resmi kulaklığı olan HyperX Cloud, iki yıl garanti sunuyor ve efsanevi Kingston güvenilirliğini arkasına alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir