İdeal Karışımı Belirle LENOVO IdeaCentre Hepsi-Bir-Arada’yı Sen Kap!

Lenovo, en mükemmel özellikleri bir araya topladı ve IdeaCentre All-in-One bilgisayarı tasarladı. Teknolojiyi eğlence ile buluşturan Lenovo, interaktif ajansı Nexum Creative ile en az  All-in-One kadar ideal bir karışım yaratmak için kolları sıvadı.

Uygulamanın kullanımı çok kolay! Arkadaşlarını, Facebook üzerinden en iyi özelliklerine göre seç ve kendi “İdeal Karışımını” oluştur.

Böylece, en çok desteği sen topla ve IdeaCentre Hepsi-Bir-Arada (all-in-one) kazanma şansını yakala!Facebook üzerinden katılım sağlanabilen, Lenovo’nun “Ideal Karışımını Seç” uygulamasında, kullanıcılardan kendi ideal karışımlarını oluşturmaları isteniyor. Ziyaretçiler, kendi arkadaşlarının 6 farklı özelliğini harmanlayarak yepyeni bir kişilik oluşturuyor.

Lenovo IdeaCentre Hepsi-Bir-Arada bilgisayarların öne çıkan en önemli 6 özelliği katılımcıların arkadaşlarının özellikleri ile birleştiriliyor:

Şık Tasarım – Karizmatik

İleri Teknoloji ve Yüksek Performans – Zeki

Zengin Multimedya- Eğlenceli

Göz Alıcı Ekran – Anlamlı Bakışlar

Mükemmel Ses Kalitesi – Etkileyici Ses

Kolay ve Hızlı Bağlantı Seçeneği – Popüler

Kişiler, bu özelliklere karşlılık gelen arkadaşlarını seçerek kendi “İdeal Karışım”larını oluşturacaklar. Böylece, kullanıcılar, ideal karışımlarının olduğu linki, arkadaşlarıyla paylaşıp onların bu sayfada kendisine destek toplamak için yarışacaklar! Yarışma sonucunda ise en çok desteği alan kişi ise, Lenovo’dan mükemmel bir All-in-One kazanacak.

Bilgisayar, TV, oyun konsolu… Lenovo IdeaCentre All-in-One!

Artık masaüstü bilgisayarlar sadece masalar için değil! Lenovo ile ev bilgisayarları şimdi daha akıllı, daha cazip ve daha interaktif. Üstelik ultra şık görüntüsü size cezbedecek. Evinizde sadece tek bir ürünle neler yapabileceğinize siz de şaşıracaksınız!

Şık tasarım…

Kavisli alüminyum arka gövdesiyle Lenovo IdeaCentre all-in-one (hepsi-bir-arada) bilgisayarlar her açıdan mükemmel bir görünüme sahip. Yüksek performansın şaşırtıcı derecede ince tasarımlara sığdırıldığı ürünler, zarif görüntüsüyle hem evinizde hem de ofisinizde keyifle kullanabileceğiniz yüksek tanımlı bir multimedya merkezi olarak tasarlandı. Üstelik 0.88″ ultra ince yapısı ile sadece 1,25″lik alan kaplayan modeller 4’ü-Bir-Arada uzaktan kumanda ve 3’ü-Bir-Arada mouse gibi kablosuz aksesuarları ile hem evinizde hem iş yerinizde kablolardan ve monitörlerden kurtulmanın keyfini yaşatıyor.

İleri teknoloji ve yüksek performans

Lenovo IdeaCentre all-in-one ürünler, yüksek performanslı grafikleri, sağlam belleği ve sabit sürücü depolama alanı ile, birçok masaüstü bilgisayardan çok daha fazlasını sunuyor. Üstelik, Lenovo IdeaCentre all-in-one ürünler, mükemmel grafik kartı ve 2. Nesil Intel® Core™ i7 işlemciler sayesinde teklemeyen HD video oynatma ve mükemmel çok yönlü performans keyfi sağlar.

Intel®Turbo Boost Teknolojisi sayesinde, ihtiyaç duyduğunuzda ekstra performans sağlayacak kadar Lenovo IdeaCentre all-in-one ürünler, 8GB’ye kadar DDR3 hafızası ile performanstan ödün vermiyor. Ayrıca, bu bilgisayarlarda bulunan Lenovo Tek Tuşla Veri Kurtarma Sistemi, verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yedekler ve geri yükler; böylelikle güvenle daha eğlenceli işlere vakit ayırabilirsiniz.

Bir diğer çarpıcı özellik ise ortam ışık koşullarına göre ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlayan Lenovo Dinamik Parlaklık Sistemi! Ekrana çok yakın oturulduğunda sesli uyarı veren Lenovo Eye Distance Sistemi ise hem sizin hem de bilgisayar başında çok zaman geçiren çocuklarınız için çok ideal!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir