İdefix e-kitap deneyimini farklı bir boyuta taşıdığı yeni iPad uygulamasını Kitap Fuarı’nda görücüye çıkarıyor

Ziyaretçiler yeni uygulamayı İdefix standındaki iPad ve e-kitap cihazları üzerinde test ediyor!

Türkiye’yi e-kitapla buluşturan İdefix.com, yeni e-kitap uygulaması “Kitaplık”ı 30 Ekim-7 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 29. İstanbul Kitap Fuar’ında görücüye çıkarıyor. Fuardan kısa bir süre sonra Apple Apps Store uygulama mağazasından ücretsiz bir şekilde sunulmaya başlanacak olan Kitaplık’ı herkesten önce kullanmak isteyenler, İdefix’in 2. salondaki 513A numaralı standını ziyaret edebilir. e-Kitap kullanımını Türkiye çapında hızla yaygınlaştıracak olan Kitaplık uygulaması, iPad, iPhone ve iPod Touch cihazları için özel olarak geliştirildi.

Türkiye’nin en büyük online kitapçısı İdefix.com, e-kitap okuma oranını Türkiye’de hızlı bir şekilde milyonlara ulaştıracak yeni e-kitap uygulamasını ilk defa 30 Ekim – 7 Kasım 2010 tarihleri arasında düzenlenen 29. İstanbul Kitap Fuarı’nda sergiliyor. iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarına özel olarak geliştirilen uygulama, Apple’ın uygulama mağazası Apps Store’dan ücretsiz olarak indirilmeye başlanmadan birkaç hafta önce fuar ziyaretçileri tarafından ilk defa kullanılmış olacak. Kitaplık uygulamasını denemek isteyen ziyaretçiler, İdefix’in 2. salonda yer alan 513A numaralı standına uğrayabilir ve stanttaki iPad ve diğer e-kitap cihazlarını kullanarak uygulamayı deneyebilir.

Şu anda Türkiye’de toplam 5.000 iPad ve 400 bin iPhone kullanıcısının olduğunu bildiklerini söyleyen İdefix Genel Müdürü Mehmet İnhan, Kitaplık uygulamasıyla ilgili olarak, “iPad, iPhone ve iPod Touch kullanıcılarına yönelik olarak geliştirdiğimiz Kitaplık uygulamamız e-kitap okuma ve satın alma deneyimini yeni bir boyuta taşıyor. Hali hazırda İdefix üzerinden satılan e-kitap satın alan kitapseverlerin bilgisayarlarında kullandıkları bu uygulamayı Apple platformuna taşıyarak kısa bir süre içinde Türkiye’deki e-kitap okuyucu sayısını yüz binlere hatta milyonlara çıkarabileceğimize inanıyoruz. iPad üzerinde e-kitap deyimini herkesten önce tatmak isteyen tüm meraklıları Kitap Fuarı’ndaki standımıza bekliyoruz,” yorumunu yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir