İnanılmazı Paylaş, Filmin Olsun

ASUS ve Intel’in online ortamda başlattığı ve inanılmazı ödüllendireceği yarışma başladı. Katılımcılar inanılmaz olduğunu düşündükleri hikayelerini farklı şekillerde kampanyanın web sitesine yükleyerek yarışmaya dahil olabiliyorlar. Uluslararası elemelerde birinci olacak inanılmaz hikaye kısa filme dönüştürülerek, Amerika’daki film festivaline katılıyor.

İnanılmaz olduğunu düşündüğünüz hikayenizi fotoğraf, video ya da ses dosyası olarak  www.inanilmazinpesinde.com adresine yükleyerek dahil olabileceğiniz yarışmada inanılmaz ödüller sizleri bekliyor. Yapılacak oylamada Türkiye birincisi olmanız halinde ASUS’tan N55 dizüstü bilgisayar kazanabilir, uluslararası elemelerde birinci olmanız halinde ise, hikayenizi kısa film olarak çekme şansını yakalayabilirsiniz.

Sonrasında kısa filminiz ile Amerika’da gerçekleşecek uluslar arası bir film festivaline katılma fırsatı sizi bekliyor. İnanılmaz hikayeniz beyaz perdeye yansıyor siz de keyfini çıkarıyorsunuz.

ASUS ve Intel’in 16 ülkede başlattığı “İnanılmazın Peşinde” yarışmasına katılmak ve paranın satın alamayacağı bir ödül kazanmak için siz de hemen www.inanilmazinpesinde.com adresini ziyaret edin.

20 Eylül – 26 Ekim tarihleri arasında inanilmazinpesinde gitmeye devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir