Infodromdan firmalara ücretsiz ERP kurumsal analiz hizmeti

LOGO ERP uygulamalarında farklı sektörlerde Gerçekleştirdiği projelerle Infodrom hizmet vermeye ve başarı hikâyeleri oluşturmaya devam ediyor.

Farklı sektörlerde uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam eden Infodrom 2011 yılına da hızlı bir şekilde hazırlanıyor. Kurulduğu 2004 yılından itibaren ERP danışmanlığı alanında bitirdiği projeleri başarılı referans haline getiren ve sektör tecrübelerine göre Logo programının müşteride yapılandırılmasını sağlayan Infodrom firmalara farklı hizmetler sunmak için çalışmalarını yürütüyor.Infodrom 2011 senesine hazırlanırken bu hizmetlerine LOGO kullanan veya farklı ERP paketi kullanan firmalarda süreçlerini yönetemeyen müşteriler için CHECK –UP işlemi gerçekleştirerek başladı. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmette LOGO kullanan ve/veya ERP sistemini geliştirmek isteyen firmalarda analizler gerçekleştirerek Firmanın iş süreçlerine göre Program Kullanım istatistikleri, Programdan almak istedikleri raporlara göre yapılandırma ihtiyaçları tespit ediliyor. Bu anlamda üretim, satış, satın alma, finans, İnsan kaynakları gibi alanlarda soru/cevap yöntemi ile analizler gerçekleştirilerek sektörsel karşılaştırmalarla Firma yönlendirilmeye çalışılıyor.

Infodrom İş Geliştirme Yöneticisi Taner Kayman bu yapılan hizmetin önemli olduğunu vurguladı. ‘’ Logo Kullanan ve Kullanıma aday Orta ve Üst segmentte birçok firma bulunuyor, Bu firmalar büyük çoğunlukla Programın kabiliyetlerini etkin bir şekilde yönetemiyor, süreçlerini geliştirerek programı kullanmak yerine süreçlerini iyileştirmeden Programdan verim alma beklentisine giriyorlar. Bu noktada biz devreye girerek süreçleri tekrar gözden geçirerek firma ihtiyaçlarını yapılandırıyor ve Programın kabiliyetlerini gerçek manada kullanıyoruz. Bunu gerçekleştirmenin yolu ise CHECK-UP hizmetinden geçiyor. Bu hizmete başladığımız günden beri gittiğimiz firmalarda Programın verimsiz kullanımının yönetimde programdan kaynaklandığını düşünmeye ve Program değiştirmeye yol açtığını gördük. Bu değişim elbette zaman ve para açısından büyük bir kayıp olarak firma süreçlerine yansımaktadır. ‘’

Infodrom’ un basın-yayın, bilişim, danışmanlık, dernek, eğitim, fuarcılık, gıda, holding, inşaat, otomotiv, perakende, reklam, sağlık, tekstil, turizm ve üretim sektörlerindeki çok sayıda referansları bulunmaktadır.

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir