Inveon’dan AVM’lere küresel çapta yazılım çözümü

Inveon, dünyada AVM yönetimi anlamında önde gelen kurumlar arasında yer alan Jones Lang LaSalle için geliştirdiği özel CRM yazılımıyla dünyaya açılıyor. CRM kavramına farklı bir boyut getiren yazılım, tesis yönetimine yönelik sunduğu avantajların yanı sıra kayıtlı kişi bilgilerini otomatik olarak güncelleyen akıllı veritabanı yapısıyla öne çıkıyor.

22.12.2009, İstanbul

Yazılım sektöründe oluşturduğu yenilikçi vizyonla dikkat çeken Inveon, gayrimenkul ve yatırım yönetimi alanında uzmanlaşmış dünyanın en önemli firmaları arasında yer alan Jones Lang LaSalle için alışveriş merkezlerine yönelik özel bir CRM programı oluşturdu. Programın öncelikle Türkiye’de, ardından da AB ülkeleri ve ABD başta olmak üzere Jones Lang LaSalle’ın faaliyet gösterdiği 60’tan fazla ülkede kullanıma sunulması hedefleniyor.

Inveon, perakende sektörüne danışmanlık ve proje geliştirme hizmetleri sunan Alkaş Danışmanlık ile gerçekleştirdiği stratejik iş ortaklığı aracılığıyla, oluşturduğu yazılım projelerine değer katıyor. Jones Lang LaSalle için alışveriş merkezlerine yönelik olarak hayata geçirilen özel CRM programı da, Alkaş Danışmanlığın AVM’lere yönelik uzun yıllara dayanan tecrübeleri doğrultusunda şekillendirilmiş bulunuyor. Yazılımın özgün yaklaşımı, büyümeye açık ve esnek yapısı, ihtiyaçları doğru adresleyerek özelleştirilmiş çözümler üretmesi sayesinde perakende sektörüne yönelik önemli bir değer yaratacağı belirtiliyor. AVM yönetimleri ve AVM bünyesinde faaliyet gösteren markalar ile müşterilerinin beklentilerini yakından tanıyan, Türkiye’de bu alanda en deneyimli isim olan Alkaş Danışmanlık, Inveon tarafından geliştirilen CRM yazılımına sahip olduğu know-how ile katkıda bulunuyor. 

Inveon’un Jones Lang LaSalle için geliştirdiği CRM yazılımının başlıca özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

  • Jones Lang LaSalle,  bu yazılım sayesinde tüm müşteri ilişkileri ve alışveriş merkezi kiralama süreçlerini tek bir sistem üzerinden yürütecek.
  • Sistem kullanıcıları anasayfada, alışveriş merkezlerinin performanslarının ve kiralama performanslarının detaylı analizlerini görebiliyorlar.
  • Sistem, kayıtlı kişilerin sadece Jones Lang LaSalle veritabanında bulunan bilgilerini değil, internetteki verileri de toplayıp gösterebilen özel bir arama motoruna sahip. Inveon tarafından geliştirilen yazılım, sistemde tanımlı kişilerin Jones Lang LaSalle veritabanında bulunan bilgilerine ek olarak internet üzerinde tarama yapıyor ve yeni bilgiler derliyor. Türkiye’de bir ilk olan bu özellik sayesinde Facebook ve Linkedin gibi sosyal network sitelerinin yanı sıra otomatik Google aramasıyla bilgiler derlenerek, sistemdeki kişi profillerinin daha zenginleştirilmesi ve sürekli olarak güncellenmesini sağlanıyor.
  • Yazılım sayesinde AVM sistemleri gerçek zamanlı haritalar ve krokiler üzerinden yönetilebiliyor. Bu sayede kiralama süreçlerinde çok büyük bir verimlilik artışı mümkün oluyor.
  • Oluşturulan yazılım, geçmiş hareketleri ve daha önce iletişime geçilmiş müşterileri analiz ederek, onlara en uygun fırsatları sunan akıllı bir eşleştirme algoritmasına da sahip bulunuyor. Böylece AVM’lerdeki doluluk oranı maksimum seviyede korunabiliyor.
  • Microsoft Outlook senkronizasyonu sayesinde hızlı ve verimli yönetim olanağı sağlanıyor. Mobil arayüz aracılığıyla ise kullanıcılar görevlerini her ortamda yerine getirebiliyor, sistemi kullanabiliyorlar. 
  • Çok dilli uygulama ve çok farklı lokalizasyonları destekleyen yazılım, yalnızca Jones Lang LaSalle Türkiye ile sınırlı kalmayarak, Jones Lang LaSalle’ın dünyadaki faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde de kullanıma açılacak.

Dünya çapında milyonlarca kişi Inveon çözümlerini kullanıyor!

Türkiye’nin önde gelen şirketleri için geliştirdiği yazılım çözümlerinin yanı sıra müşteri portföyünde Fortune 500 şirketlerini de barındıran Inveon, ilaç, perakende, AVM, finans, gıda, medya, turizm, telekomünikasyon ve daha pek çok sektörde faaliyet gösteren 40’tan fazla şirket için yenilikçi yazılım çözümleri geliştirmeye devam ediyor. Jones Lang LaSalle’in de katılımıyla birlikte dünya çapında yaygınlaşan Inveon sistemlerini kullanan kişi sayısı bugün 3 milyonu aşmış bulunuyor!

Yzılımları şu anda Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Hindistan ve Dubai’de de kullanılan Inveon Software Solutions, müşterisinin ihtiyacına göre uyarladığı çözümleriyle iş akışlarını düzeltiyor, doğru karar alınmasını sağlıyor, hatalara engel oluyor, zamandan tasarruf sağlıyor, çalışanlar arasındaki iş birliği ve verimlilik artışına imkan veriyor. 

Inveon hakkında:

2006 yılında yenilikçi yazılım çözümleri oluşturmak hedefiyle kurulan Inveon, farklı operasyonel yapılara sahip olan Inveon Software Solutions ve Inveon Ventures markaları aracılığıyla hizmet vermektedir. Inveon Software Solutions, günümüz iş dünyasının ihtiyaçları ile hızla gelişen teknolojileri en verimli BT platformlarında bir araya getirerek, müşterileri için standart yazılımların çok ötesine ulaşan özelleştirilmiş çözümler hazırlar. İnternet üzerinde yaratıcı ve dünyada kendi alanında ilk olan girişimleri destekleyen Inveon Ventures, daha önceden adreslenmemiş ihtiyaçlara yanıt üreten ayrıcalıklı fikirleri işleyerek, genişleyebilen, geleceği kavrayan, kullanıcılara mutlak fayda temin eden projelere dönüştürür ve geniş kitleler tarafından kullanılabilir olmasını sağlar.

Inveon hakkında ayrıntılı bilgi www.inveon.com.tr adresinden edinilebilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir