iPad’ler İçin Örümcek İcat!

8 BACAKLI ÖRÜMCEKLERLE ARTIK IPADLERİNİZ DAHA RAHAT!

2011 CES Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nda yılın en inovatif ürünü ödülünün sahibi tasarım harikası Spiderpodium Tablet’ler ile artık Ipadlerinizi istediğiniz yerde ve pozisyonda kullanabileceksiniz.

Adeta Ipad’lerinizle bütünleşmek için üretilen Spiderpodium Tablet ile hayatınız daha da kolaylaşacak. Her biri dört eklemli sekiz bacaklı bu örümceklerle uzun zamandır beklediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız. Yeryüzündeki tüm tablet pc’ler için üretilen bu müthiş İngiliz tasarımı ile teknolojide var olan çok önemli bir boşluk dolmuş olacak. Artık Ipadleriniz gittiğiniz her yere her şekilde rahatça gelebilecek, onları seyahatlerinizde nasıl kullanacağınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Her yerde, her pozisyonda, her açıda!

Spiderpodium Tablet’lerle Ipad’inizi masanızda dik durumda konumlandırabileceğiniz gibi yolculuk esnasında da daha rahat edeceksiniz. Spiderpodium Tabletlerin esnek yapısı ile uçakta veya arabanızda da istediğiniz yere istediğiniz açıda sabitleme şansı bulacaksınız.İngiliz Breffo firması tarafında İngiltere’de üretilen Ipadinizin örümcek yardımcıları sizin tarzınızı yansıtan en marjinal aksesuarınız olacak.

Özel “soft touch” kauçuğundan gri ve siyah olmak üzere iki renkte üretilen Spiderpodium Tabletler hem çok hafif hem de çok güçlü. Evde, ofiste, araçta, seyahatte, gittiğiniz her yerde sizinle olabilmek için tasarlanan bu ürün tutmaya ve asmaya uygun bükülebilir ayaklarıyla tam bir kullanıcı dostu! Her açıya ayarlanabilir ayaklarıyla dilerseniz yatay dilerseniz dikey pozisyonda kullanın.

www.breffoturkiye.com sitesinde 89 TL’den satışa sunulan Spiderpodium Tablet’ler günümüzde Ipad ve diğer tüm tablet bilgisayarlarınız düşünülerek tasarlandı;  ‘her yere götür ve her yerde kullan’ düşüncesiyle tasarlanan Spiderpodium evrensel, çok yönlü kullanımlı ve neredeyse her elektronik el cihazı ile bağdaşan bir yapıya sahip. Bu patentli tasarımdan siz de en kısa zamanda bir adet edinmek için www.breffoturkiye.com adresine bir uğrayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir