iPhone uygulamanızı Phonsai ile hazırlayın, App Store’a uğramadan SMS ile gönderin

Phonsai, şirketine özel bir mobil uygulaması isteyenleri 5-10 dakika içinde uygulama sahibi yapıyor.

Kod yazmadan ve sadece birkaç dakika içinde piyasadaki tüm cep telefonlarının %99’unda çalışan bir mobil uygulama geliştirmeye imkan veren Phonsai, yeni iPhone desteğiyle dünyada bir ilke imza atıyor. Phonsai ile geliştirilen iPhone uyumlu mobil uygulamalar, iPhone uygulama mağazası App Store’a yüklemeye gerek olmadan, sadece bir SMS mesajı ile telefona kurulabiliyor. Phonsai, bu özelliğe sahip dünyadaki ilk ve tek mobil uygulama geliştirme platformu olma özelliğine sahip.

İletişim çözümleri alanında 40 yıla yakın tecrübeye sahip Türk firması Bircom tarafından geliştirilen Phonsai, dünya çapında yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Geleceğin iletişim ve pazarlama yöntemi olan mobil uygulamaları geliştirmek için yaratılan Phonsai, iPhone’u desteklemeye başlamasıyla birlikte dikkatleri yeniden üstüne çekmeyi başardı. Phonsai, iPhone uygulama mağazası App Store’a yüklemeye gerek olmadan, sadece bir SMS mesajı ile telefona kurulabilen dünyadaki ilk ve tek mobil uygulama geliştirme platformu oldu. Büyük bir esneklik sağlayan bu özellik sayesinde kurumlar, mobil uygulamalarını doğrudan hedef kitlelerinin ya da müşterilerinin cep telefonuna ulaştırabilecek ve geliştirdikleri uygulamanın müşteriler tarafından indirilmesini beklemek zorunda kalmayarak çok daha fazla kişiye ulaşacak.

Kolay, hızlı, etkili

Temel düzeyde bilgisayar kullanım bilgisine sahip herkesin sadece birkaç dakika içinde, kodla uğraşmak gerekmeden kendi mobil yazılımını geliştirmesine imkan veren Phonsai, kişi ve kurumların çok düşük bir maliyetle, iPhone ve Android’den en basit cep telefonlarına kadar her platformda çalışabilen mobil uygulamalar geliştirmesine izin veriyor. Yalnızca 5-10 dakika içinde istediğiniz uygulamayı Phonsai ile hazırlayabiliyorsunuz. Dahası Phonsai ile geliştirilen uygulamalar, iPhone’un da eklenmesiyle artık piyasadaki cep telefonlarının %99’ıyla yani 2.000’in üzerinde farklı cep telefonu modeliyle uyumlu. Phonsai, 3G ve 4G teknolojileriyle ortaya çıkan mobil çağa ayak uydurmak ve bir mobil uygulamaya sahip olarak milyonlarca kişinin cep telefonuna girmek isteyenlerin göz bebeği. Firmalar Phonsai ile mobil katalog, mobil broşür, mobil kullanım kılavuzu, mobil şirket tanıtımı, mobil fotoğraf albümü yapabiliyor ve hatta mobil şehir rehberi bile hazırlayabiliyor.

SMS ile cebinizde

Firmalara etkili ve kalıcı bir tanıtım imkanı sunan mobil uygulamalar, alternatif yöntemlere göre çok daha ucuz ve ölçülebilir olmasıyla dikkat çekiyor. Bir SMS mesajı ile gönderilerek cep telefonuna yüklenen uygulama, hızla cep telefonu menüsüne yerleşiyor ve her an kullanıcının yanında oluyor. Dahası firmalar geliştirdikleri uygulamaların kim ve kaç kişi tarafından yüklendiğini de her an takip edebiliyorlar.

350.000 kişi Phonsai ile geliştirilmiş uygulamaları kullanıyor

Turkcell tarafından “Uygulamalar Yarışıyor” yarışmasının uygulama geliştirme platformu olarak ilan edilen, CeBIT 2010’un mobil uygulama sponsoru olarak fuara katılan firmaların mobil kataloglarının gerçekleştirildiği ve Nefes müzik grubunun son albümlerini mobil formatta sunulduğu Phonsai, ayrıca pratik İngilizce, TOEFL egzersizleri, 2010 Astroloji yorumları ve domuz gribi bilgilendirme gibi uygulamalara da çoktan imza atmış bulunuyor. Phonsai ile gerçekleştirilen tüm uygulamalar şu ana dek toplam 350.000 kişi tarafından cep telefonlarına yüklenmiş bulunuyor.

Detaylı bilgi için http://www.phonsai.com adresi ziyaret edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir