Ipod içerisindeki mp3 leri resimleri bilgisayarınıza aktarın

ipod to pc

Tüm ipod kullanıcıları ve şahsen benimde yaşadığım bir sıkıntı olan: “İpod içeriğini bilgisayara aktarmak” sorunun çözümü için yazılım geliştiriciler birçok program çıkarttı. Biz bunlardan bir tanesi olan ve kullanımı pratik olan ImTOO İpod Computer Transfer programını basitçe aktaracağız. Programı kullanmak kefetmek size kalmış. Programın linkini yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Bu arada rar dosyasının içerisinde keygen de bulunmakta fakat tüm yasal sorumluluğun kullanıcıda olduğunu unutmayınız. Program kurulumu çok basit bir iki adımdan oluşmakta sadece yapmanız gereken install ve next tuşlarına basmak olacaktır. Programı kurduktan sonra bilgisayarım ikonuna çift tıkladığınızda açılan pencerede disklerin gördündüğü yerde aşağıdaki resimde yer alan bir ikon daha çıkacaktır.

ipod to pc

İpodunuzu bilgisayarınıza bağladığınızda bu ikona çift tıklayarak aygıt içerisinde işlem yapabilirsiniz. İpod dan bilgisayara bilgisayarınızdan ipodunuza veri transferini bu ikona tıkladıktan sonra yapabilirsiniz. Programa geçecek olursak oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olup aşağıdaki resimde arayüzünü görebilirsiniz.

ipod to pc

İpodunuzu bilgisayara bağladıktan sonra program menüleri kullanarak tüm transfer işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Herkese kolay kullanımlar diliyorum.

Download: ImTOO İpod Computer Transfer

17 yorum

 1. Ömer Yanıtla

  En sonunda aradığım program karsımda bilgisayar-destek e cok tesekkurler

 2. ahm3t YazarYanıtla

  Merhaba Murat Bey;
  Sitemizde sunulan programın yasal sorumluluğunun sizde olduğunu unutmayınız. Programı şahsen bende denedim basit ama etkili tarzda denebilecek bir program. Programın karmaşık bir yapısı bulunmamakla beraber oldukçada hızlı işlem kabiliyeti evcut. Siz takipçilerimize en iyisini sunmak, bilgilendirmek bizim görevimiz.

 3. ahm3t YazarYanıtla

  Merhaba Fatih;
  Username=kullanıcı adı. Burada belirtilen program legal olmadığı için kurulum aşamasında çıkan sorunlar sitemizi bağlamamaktadır.

 4. sinan Yanıtla

  merhaba ben yukarda ki linkte mevcut olan programı bilgisayarıma kurdum ,keygeni de yaptım.fakat bilgisayaroımda programı çalıştırdığım zaman programın arayüzünde ki bağlantıların hiç biri çalışmıyor.Sadece görüntüsü duruyorr.Dolayısıyla iletişim kuramıyorum.eğer bilen varsa lütfen cevaplasın.teşekkür ederim

 5. Emre Yanıtla

  Merhabalar.Ipod um Amerika’dan yeni geldi.Bütün dediklerinizi yaptım.Fakat mp3 yükleyemedim.İkonlarda basılmıyor.Ne yapabilirim?.Yardımcı olursanız sevinirim.

  • ahm3t YazarYanıtla

   Merhaba Emre;
   Cihazın Amerika’dan gelmesi farklılık göstermez. Neticede bu cihazların menşei hep yurt dışı. Yazılımsal birproblem yaşıyor olabilirsiniz.En yakın yetkili servis noktasına gidip cihazınızı test ettiriniz. İkonlara basılmıyor demişsiniz. iTunes yazılımını çalıştırdığınız zaman ki ekran görüntüsünü bize gönderebilirseniz sevinirim. Önce cihazını bilgisayarınıza takınız, otomatik olarak iTunes programı başlayacaktır.

 6. ahm3t YazarYanıtla

  @özlem çalı
  Merhaba;
  Kullandığınız cihazın yetkili servisine başvurmanız gerekmektedir. Yazılımı tekrar yüklemeleri halinde kullanabilirsiniz. Size tavsiyem mp3 çalarınızı bilgisayara bağladıktan sonra cihazı kesinlikle formatlamayınız.

 7. ahm3t YazarYanıtla

  @Caghdo
  Merhaba;
  Verilen linkte herhangi bir virüs veya trojan bulunmamaktadır. Kullanmış olduğunuz koruma programı dosyayı virüs olarak algılamış olabilir. Yanlış yönlendirme yapmayalım lütfen.

 8. turgay Yanıtla

  arkadaşlar bu proğram bende var fakat bendeki ipod tocuh cihazındaki resimleri bilgisayara attığımda çok küçük oluyor halbuki bu resimlerin boyutları bilgisayardan ipoda atmadan önce min. 800×600 idi fakat ipoddan bilgisayara atarken boyutlar 120×60 gibi çok küçük ölçülerde indiriyor bunun için ne yapmam gerekiyor.

 9. ahm3t YazarYanıtla

  @turgay
  Merhaba;
  Yaşadığınız sorun muhtemelen program ayarlarından kaynaklanıyor. Siz resimlerin önizleme görüntülerini gönderiyor olabilirsiniz. Program özelliklerini inceleyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir