JBL Control Serisi Hoparlörlerle Müziği Her Yere Taşıyın

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Yaşam alanlarımızı en iyi sesle doldurmak için çalışan JBL  mühendisleri  Control Serisi ile sevdiğiniz müziği JBL kalitesiyle evinizin her yerine, bahçenize yada bulunduğunuz dış mekanlara taşıyor.

Yüksek performanslı  JBL Control Now iç mekan ve JBL Control Now AW suya dayanıklı dış mekan hoparlörleridir.   JBL Control NOW siyah kaplamalı, JBL Control NOW AW ise beyaz kaplamalı olarak piyasaya sunulmuştur.  Her iki modelde daha önce görülmemiş çeşitlilikte montaj olanağı sağlayan benzersiz bir çeyrek daire biçiminde tasarlanmıştır.  Bulunduğu her ortamda  net, güçlü ve eşit dağılan ses sağlamak amacıyla yeni sürücü teknolojilerini kullanmaktadır. Birden çok JBL Control NOW hoparlörü, yarım daire, dörtte üç daire veya tam daire biçimli yapılandırmalar oluşturmak üzere birleştirilebilir ve isteğe bağlı bir direkli montaj braketi ve standart tavan havalandırma donanımı kullanılarak tavandan asılabilir.  Çok odalı evler, güverteler veya teraslar gibi geniş ortamlarda doğal ve net ses sağlamak için JBL Control Now ve JBL Control Now AW modelleri; iki, üç veya dört hoparlörlü olarak kullanıldığında, hem tek kanallı hem de tek noktalı stereo kullanımı için yapılandırılabilinir.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

JBL Control 2.4G serisi bir çift 2 kanallı hoparlör, kablosuz alıcı, amplifikatör ve alıcı/verici modülü içerir.  Kablosuz hoparlör uygulamaları için ideal olan JBL Control 2.4G serisi çok kanallı ev sinema sistemlerinde surround kanal ve 2. oda müzik sistemi olarak veya dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için yüksek kalitede kablosuz hoparlör sistemi olarak kullanılır. Ayrıca ipod, digital müzik çalarlarla ve DVD/CD oynatıcılarla da rahatlıkla kullanılabilir.  Temiz ve parazitsiz bağlantı sağlamak için 2.4Ghz frekans aralığını kullanır, duvara monte edilebilecek şekildede tasarlanan JBL Control 2.4G serisi 25 mt’ye kadar çalışma mesafesi vardır.

JBL Control serisi hoparlörleri iç mekan, dış mekan ve kablosuz hoparlörleriyle tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

Ürün Fiyat Bilgileri:

JBL Control Now – 357 $ (tekinin fiyati)

JBL Control Now AW – 401 $ (tekinin fiyati)

JBL Control 2.4G – 491 $ (ciftinin fiyati)

JBL Control 2.4G – 687 $ (ciftinin fiyati)

JBL Control Serisi Çok Farklı…

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Bilgi için ; SFRKD

Tel   : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

2 yorum

 1. insanatomystic Yanıtla

  JBL Control 2.4G modelini kullanma ve kalitesini görme şansım oldu…

  yazılanlar az bile…

  müzik dinlerken wireless teknolojisini kullanmayı pek uygun bulmamama ramen bu model kesinlikle kablu iletisi kadar kaliteli sonuç veriyor…

  karşınıza çıkarsa başka bir ürüne bakmadan karar kılın derim…

  • ahm3t YazarYanıtla

   Bu ürünü bahçeli bir ev ortamında kullanmanın verdiği keyiften öte ne olabilir ki…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir