JBL CREATURE III incelemesi

Bu makalemizde size JBL CREATURE III hakkındaki deneyimlerimizi aktarmaya çalışacağız. SFRKD tarafından gönderilen ürünü açtığımızda parlak yüzeyli görünüm ve farklı tasarım hemen dikkatimizi çekiyor. Sanki dünya dışı bir gezegenden gelen bir ürün gibi. JBL CREATURE III  25 watt ses gücüne sahip 2+1 hoparlörden oluşmaktadır. Oldukça farklı tasarıma sahip subwoofer sanki bir uzay mekiğini andırıyor. Aynı şekilde 2 adet hoparlörde aynı tasarıma sahipler.

  

  

JBL CREATURE III’ü mp3 çalarınızla, bilgisayarınızla veya ses sstemi takılabilen diğer tüm cihazlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oldukça temiz ve tatminkar bir ses düzeyine sahip. Cihazın ses sistemi hoparlör üzerinde bulunan dokumatik kumanda sayesinde değiştirilebilmektedir. Ayrıca subwoofer üzerinde bulunan bas, tiz düğmeleri sayesinde duymak istediğiniz ses kalitesinde değişiklikler yapabilirsiniz.

  

  

JBL CREATURE III’ün siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Cihaz parlak bir yüzeye sahip olduğundan darbelerden kaçınılmalıdır. Cihaz üzerinde oluşacak bir çizik hemen farkedileceğinden hoş bir görüntü olmayacaktır. JBL CREATURE III’e ait tüm girişler subwoofer üzerinde bulunmaktadır. Açma/Kapama düğmeside burada bulunmaktadır.

  

  

Sunmuş olduğu yüksek ses kalitesi, farklı renk seçenekleri ve çarpıcı tasarımı ile JBL CREATURE III 2+1 ses sistemleri arasında zirvenin kaçınılmaz sahibi olmaya aday. Masaüstü ses sistemi ihtiyacı olanlar bu ürünü mutlaka denemeliler. JBL CREATURE III ‘ü piyasada 190$ civarında bulmanız mümkün.

  

  

Ana Özellikler

Hoparlör Sayısı : 2.1 Hoparlör
Subwoofer : Var
Bağlantı Tipi : Kablo
Toplam RMS : 25 W
Kasa Malzemesi : Alüminyum
Sinyal Gürültü Oranı (SNR) : 80 dB

   

Ön Hoparlör Teknik Özellikleri

RMS : 5 W
Frekans Aralığı : 50 Hz – 20 KHz
Boyutlar : 7.5 x 7.5 x 7 cm

 

Arka Hoparlör Teknik Özellikleri

RMS : 5 W
Frekans Aralığı : 50 Hz – 20 KHz
Boyutlar : 7.5 x 7.5 x 7 cm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir