JBL ES Serisinden Büyüleyici Performans

jbl es serisi

Resmi büyütmek için üzerine TIKLAYINIZ.

JBL ES Serisi eşsiz tasarımı ve yüksek performansı birleştiren ev sinema sistemi ve stereo hoparlörleriyle göze ve kulağa birlikte hitap ediyor. JBL bu seride benzersiz sesi sunmak için profosyonel kayıt stüdyo monitörlerinde kullanılan teknolojiyi kullanmaktadır.

jbl es serisi

Resmi büyütümek için üzerine tıklayınız.


JBL ES Serisinde ki modeller tüm ev eğlence sistemleri ve dekorlar için tamamlayıcı olması amacıyla çeşitli çekici renk (siyah, kiraz ve kayın) seçeneklerine ve 9 farklı modele sahiptir. Bu modeler; duvara monte/bookshelf monitör (ES10); iki adet bookshelf hoparlör (ES20, ES30); üç adet floorstanding tower hoparlör (ES80, ES90, ES100); ve orta kanal hoparlör (ES25C) ve iki adet güçlü subwooferdan (ES150P ve ES250P) oluşmaktadır.

 

jbl es serisi

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

JBL, ES Serisinde hoparlörlerden daha yüksek performansı sağlamak için, geniş dinleme alanlarında sesin doğal kalitesi ile açık, yumuşak ve detaylı yüksek performans sağlamak amacıyla ultra yüksek frekans dönüştürücü gibi çeşitli gelişmiş JBL teknolojilerini kullanmıştır. Ultra yüksek frekans değiştirici, benzersiz çözünürlük ve geçiş yanıtı sağlamak amacıyla düşük ağırlıklı alt tabakanın titanyum kaplanması ile üretilen titanyum kaplama tweeter ile tamamlanmıştır. Bunlar, dinleme alanında yüksek frekansların yumuşak ve geniş ses dağılımı ile sağlanmasını garanti ederler.JBL ES Serisi klasik ve çağdaş unsurları birleştiren farlılık yaratan tasarımıyla, eşsiz sesi ve mükemmel tasarımıyla evinizin gözdesi olacakBilgi için ; SFRKDTel : 0212 257 75 00Faks : 0212 265 91 56www.sfrkd.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir