JBL on Stage III Micro İncelemesi

Harman Kardon’dan yine muhteşem çekiciliğe sahip, üstün ses performansı sunan bir ürün tanıtımıyla karşınızdayız. Bu minik ama performansı ile göz dolduran ürün JBL on Stage Micro III. JBL ürünlerini takip edenler bilir, cihazların üzerinde bir dockstation bulunur. Buraya iPhone ve iPod Touch cihazlarınızı rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Cihazınızı şarj edebilir, içerikleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ayrıca JBL on Stage Micro III pil ile çalışma özelliği sayesinde size müziğin keyfinin kablosuz olarak yaşamanıza olanak veriyor.

JBL on Stage Micro III tasarım olarak diğer rakiplerine fark atacak şekilde kusursuz.  Minik yapısı, kablosuz özelliği, yıldızı andıran şekli ve dockstation kısmına takılan şeffaf aparatı ile odanızda oldukça şık duracak şekilde dizayn edilmiş. Hoparlörler yıldıza benzer kısımlarda bulunmakta. Üst kısımda ses açma tuşları konumlandırılmış. Cihazın tam üst kısmında ise dockstation bulunmakta. Bu kısımda iç kısımdan gelen beyaz ışık ve dockstationun altına yerleştirilen şeffaf plastik malzeme cihaz çalışmaya başladığı zaman çok farklı bir hava katıyor. Arka kısımda 3.5mm stero jack girişi, USB girişi, adaptör girişi ve açma/kapama tuşu bulunmakta. Adaptör kablosunun uzunluğunun yaklaşık 1.5 mt olduğunu hatırlatmakta fayda var. USB girişini kullanarak  iTunes ile bilgisayarınızı senkronize edebilirsiniz.

jblonstage3a (7) jblonstage3a (13)

jblonstage3a (37) jblonstage3a (40)

jblonstage3a (20) jblonstage3a (16)

JBL on Stage Micro III cihazınızı oturduğunuz yerden kontrol edebilmeniz için beyaz renkte minik bir uzaktan kumanda bulunmaktadır. Kumanda ile ses açma/kapama işlemini yapabilirsiniz, parçalar arası geçiş yapabilirsiniz. Cihazın alt kısmında kablosuz kullanabilmek için pil yuvası bulunmaktadır. 4 adet AAA pil takarak ürünü pilin kalitesine göre uzun süre kablosuz kullanmanız mümkün. JBL on Stage Micro III malzeme kalitesi bakımından şık ve sağlam görünmekte. Beyaz renk olmasına rağmen kaygan yapısı sayesinde yumuşak dokulu bir bezle kolaylıkla temizlenebilir. Beyaz renk dışında siyah olarak da ürünü temin etmeniz mümkün. Kutu içeriğine gelecek olursak. Cihaz, adaptör, 3,5mm stero kablo, kullanım klavuzu bulunmaktadır.

jblonstage3a (18) jblonstage3a (17)

jblonstage3a (15) jblonstage3a (14)

jblonstage3a (22) jblonstage3a (19)

Ses kalitesi olarak JBL on Stage Micro III oldukça tatminkar. Yüksek seslerde bile bozulmayan bas/tiz dengesi sayesinde doygun bir ses duymanıza olanak veriyor. Kendi segmentinde benzersiz bir ürün diyebiliriz.

Kısacası JBL on Stage Micro III minimal yapısı, farklı tasarımı, Harman Kardon güvencesi, mükemmel ses dengesi, kaliteli malzeme yapısı, 179$’ lık uygun fiyatı ile kaçırılmayacak bir ürün.

jblonstage3a (31) jblonstage3a (32)

jblonstage3a (26) jblonstage3a (27)

Teknik Özellikler 
USB jak ile iPod/iPhone üzerinden iTunes ile eşleşme
Frekans Aralığı: 110Hz – 20kHz
Bağlantı girişi: iPod ve iPhone dock
Giriş – Yedek bağlantı: 3.5mm stereo mini-jak
Dönüştürücü: İki x 25mm JBL Odyssey dönüştürücü
Dock üstündeyken şarj olabilme: Var
Kumanda ile iPod menüsünü 4.6 metreye kadar idare edebilme
Güç: 6V DC, 1.5A ya da 4 x AAA  pil

jblonstage3a (25) jblonstage3a (28)

jblonstage3a (29) jblonstage3a (5)

Boyutlar
En x Boy X Derinlik: 57mm x 168mm x 168mm- Ağırlık: 0.36kg

Uyumluluk
3. Nesil iPod nano dahil dock ile kullanılan tüm iPod’lar
iPod Classic
iPod Touch
Tüm iPhone’lar
MP3 ve CD çalarlar
Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar (Tüm Platformlar)

editörün-seçimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir