JBL Radial Micro ile keyifli zamanlar geçirin

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

JBL kaliteli ev, araba ve multimedia hoparlörlerin hem tasarımcısı hem de üreticisidir. Büyük veya küçük olsun bütün JBL hoparlörleri bulunduğu her ortamı güzelleştiriyor. JBL Radial Micro’da bu küçük ama mükemmel multimediaların başında geliyor.

Günümüzde en çok ilgi gören teknolojik ürünlerinin başında gelen Ipod’lar için JBL tasarımcıları, birlikte mükemmel uyumu yakaladıkları birçok farklı model ürettiler, ihtiyaçlara yönelik mobil ürünlerde ürettiler. JBL Radial Micro da bunların başında geliyor.

JBL Radial Micro ile Ipod’unuza yüklediğiniz şarkılarınızı dinleyebilir, uzaktan kumandası sayesinde sesi kontrol edebilir ve Ipod’unuza her türlü komutu verebilirsiniz. Ayrıca JBL Radial Micro ile mini stereo jackı ve diğer müzik çalarlarla bağlantı sağlayan kablosu sayesinde CD’den müzik dinleyebilir, başka müzik çalarlara, laptopunuza veya sabit bilgisayarınıza ya da oyun aletlerine bağlanabilirsiniz.

Mükemmel sesin, farklı dizaynın ve gelişmiş teknolojinin birarada bulunduğu küçük gövdesiyle JBL Radial Micro’yu istediğiniz her yere kolaylıkla taşınabilir ve yerleştirebilirsiniz.

Perakende Satış Fiyatı USD $ 266

Bilgi için ; SFRKD

Tel   : 0212 257 75 00
Faks : 0212 265 91 56
www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir