Kadir Has Üniversitesi 7. Bilişim Teknolojileri Şenliği

kadir has

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Kadir Has Üniversitesi , teknolojinin kullanımını yaygınlaştırmak ve yeni teknolojileri gençlere tanıtmak amacıyla her yıl gerçekleştirdiği Bilişim Teknolojileri Şenliği’nin YEDİNCİ’sini 28-29 Nisan 2009 tarihlerinde Cibali Kadir Has Kampüsü’nde düzenliyor. Üniversitenin geleneksel olarak düzenlediği Bilişim Teknolojileri Şenliği, bu yıl 28-29 Nisan 2009 tarihleri arasında Cibali Kadir Has Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Bilgisayar oyunları, oyun turnuvaları, sertifikalı ücretsiz eğitim seminerleri, söyleşi ve konser etkinliklerini ile son teknoloji ürünlerinin sergileneceği teknoloji firmalarının standlarını içeren şenlik, Bilişim Teknolojilerinin yaygınlaşmasına destek vermek amacıyla 2003 yılından bu yana yapılmakta. 2008 yılında gerçekleşen şenliğe 35 firma standları ile katılmış, ziyaretçi sayısı ise 5000’e yaklaşmıştır.İki gün sürecek ve akşam saat 19:00’a kadar açık olacak olan şenlikte sertifikalı eğitim seminerleri düzenlenmektedir. Şenliğe ve eğitim seminerlerine katılım herkese açıktır ve ücretsizdir. Eğitim seminerleri her teknolojiyi kapsamaktadır. Firmaların özel sunumları ise teknolojideki son yenilikleri gençlerle paylaşmayı amaçlamaktadır. Eğitimlerin ve seminerlerin sonunda katılım sertifikası verileceği gibi eğitime katılanlar arasında yapılan çekilişlerde kursun devamına eğitim merkezlerinde devam etme şansını yakalamak mümkün olabilmektedir.

Bütün etkinlikler, 28-29 Nisan 2009 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kadir Has Kampüsü’nde gerçekleştiriliyor.Açılış törenini takiben geleneksel açılış konseri ile devam edilen Bilişim Teknolojileri Şenliği’nde bütün teknolojik ürünler süper indirimlerle satışa sunulmaktadır. Ayrıca oyun meraklıları için PC – PS3 ve Nintendo Wii oyun konsollarıyla iyi vakit geçirme imkanı bulunmaktadır.

Şenliğin son günü ise YILIN EN HAS BİLİŞİMCİLERİ ÖDÜLLERİ sahiplerini bulmaktadır. Kadir Has Üniversitesi öğrencileri, sektörün en beğenilen bilişim ürünlerini ve firmalarını verdikleri oylarla ödüllendirmektedirler.Bu yıl düzenlenecek 7.Bilişim Teknolojileri Şenliği’nin daha aktif, daha eğlenceli ve bugüne kadar yapılan en güzel şenlik olabilmesi için Kadir Has Üniversitesi her zaman olduğu gibi çok emek harcamışa benziyor.

Overclock Show

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Kendisini Overclock ta bir fenomen olarak tanıdığımız Murat Özsaygılı ve Overclock ta showlarını soluksuz izlediğimiz Expander KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ 7. BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ŞENLİĞİ‘nde yine çok konuşulacağa benziyor.

kaynak: http://www.forum.intelciler.com/viewtopic.php?t=1729

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir