Karne Hediyesi İçin Hem Bilgisayar Hem de Tablet

artestblt (1)   

Okulların kapanması yaklaştı. Çocuklarınızı, eğitici ve öğretici bir hediyeyle ödüllendirmek istemez misiniz?

Artes D816 Tablet ile oyun ve eğitimi bir arada sunuyor.

Zorlu bir eğitim yılından sonra çocuklar tatil için nefeslerini tuttu. Okulun son günlerinde, tüm öğrencilerin aklında uzun ve eğlenceli bir yaz tatili var. Çocuklarınız, bu tatili hak etti ama sadece oyun ve eğlenceyle geçen bir yaz tatili zamanı boşa harcamak demektir.

artestblt (2)

Çocuklarınızın oyun ve eğitimi bir arada götürmesini ister misiniz?

Artes D816 tablet, güçlü donanımı ve güncel yazılımı sayesinde çocuklarınızın tam hayal ettiği bir karne hediyesi örneği. Android 4,4 KitKat sürümüne sahip tablet, en güncel oyunları ve Android deneyimini tecrübe etmenizi sağlıyor. Android’in konsol grafiklerine sahip oyunlarını, tablette bulunan Dual Core ARM Cortex A7 işlemcinin gücü sayesinde yaşayacaksınız.

artestblt (3)

DDR 3 1 GB RAM, Artes D816’ın akıcı ve güçlü bir oyun, program ve video performansı sunmasını sağlıyor. 8 inç yüksek çözünürlüklü ekran sayesinde, film ve dizi keyfiniz bilgisayarı aratmadan yaz tatilinde de yanınızda olacak.

İster plajda, ister havuz kenarında,  çocuklarınız en sevdiği oyunları ve dizileri yanlarında taşıyacak. Artes D816 kalem hediyesi sayesinde çocuklarınızın ödevlerine ve yaratıcılıklarını geliştirmesine de yardımcı olacak. 356 gramlık Artes D816 3000mAh pili sayesinde saatlerce rahatça kullanılabiliyor. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir