Kensington yeni nesil anahtarlı kilitleri sunar “Clicksafe”

Kensington anahtarsız kilitleme mekanizması sayesinde notebook, projeksiyon cihazı gibi ürünlerinizi kilitlemek ve korumak artık çok daha kolay. Clicksafe kilidi, ilerlemiş kilit mekanizması ve kullanılan sağlam malzemeler sayesinde maksimum güven ve kullanım kolaylığına sahiptir. Şık tasarımı ile notebookunuzu ve bilgilerinizi olabilecek en iyi şekilde korumaya yardımcı olur.

Kensington ClickSafe™ kilitler kablolu bir notebook kilidinde olabilecek en fazla güvenliği sağlamak için en güçlü malzemelerden üretilmiştir. Karbonla sertleştirilmiş çelik dolgulu kablo, metalden oluşan kilit başlığı notebookun, Kensington slotuna rahatlıkla takılabilir ve anahtarı olmadan çıkartılamaz.

Şirketlerin güvenlik konusundaki hassasiyeti her geçen gün daha da artmakta, organizasyonların güvenliğinin önemli parçalarından biri de bilgi güvenliğidir. Bir notebook kilidi de bilgi güvenliği konusundaki en önemli çözümlerden biridir.

Ayrıca, Bu kilidin üretimi sırasında ameliyat malzemelerin yapımı ve kalite seviyesi esas alınmıştır.

Teknik özellikler

  • ClickSafe’in™ anahtarsız kitleme mekanizması sayesinde notebooku kitlemek artık çok daha kolay.
  • ClickSafe™ kilit başı 180° hareket esnekliğine ve full 360° dönebilme hareket kabiliyetine sahiptir.
  • Ürününüzü ve anahtar kodunuzu Kensington’a kaydedin ve anahtarınız kaybolduğunda yedek anahtarınız size gönderilsin
  • Diz üstü bilgisayarların %99’unda, desktop-bilgisayarlarında, LCD’lerde, projektörlerde ve diğer cihazlarda bulunan standart Kensington girişiyle uyumlu
  • Maksimum koruma için 1,50m uzunluğunda ve 5mm kalınlığında kablo: karbonla sertleştirilmiş çelik dolgu, uçaklarda kullanılan çelik kablo ve çelikle örülü özel dış kaplama
  • İlerlemiş kilit mekanizması ve kullanılan sağlam malzemeler sayesinde maksimum güven
  • 12.7mm inceliğindeki kilit başlığı sayesinde her tür notebookla uyumlu
  • 2 yıl garantili

Albim Hakkında

Albim Bilgi İşlem A.ş 28. yılını kutluyor. Yazıcıoğlu iş hanında üç kişilik ekiple kurulan şirket, bugün 70 kişilik kadrosu ve 1000’nin üzerinde satış noktası ile yola devam ediyor. Albim’in bugün ki konumu şirketin oldukça istikrarlı büyümesinin kanıtı. Distribütörlük faaliyetlerine 1990 yılında Star yazıcılarının pazarlama ve satışıyla başladı. 1995 yılına kadar yaklaşık 130.000 adet Star yazıcı satışı gerçekleştirdi. 1993 yılında Mitac notebook ve PC’lerinin Türkiye’de distribütörlüğü Albim’in ürün yelpazesinin genişletilmesi sürecinin başlangıcı oldu. Albim 1993 yılından itibaren uzun süre yürüttü. 1995 yılında Aztech Fax Modem ürünlerini distribütörlük yelpazesi arasına kattı. Albim 2000 yılı ortalarında Fujitsu Siemens PC, notebook ve sunucularının distribütörü oldu. Mayıs 2001 tarihinde Xerox inkjet yazıcı, multifunction ve laser yazıcıları ve sarf malzemelerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. Nisan 2003 den bu yana Toshiba Notebook ve Projektörlerinin dağıtımı ve teknik servisi olarak yeni bir faaliyet üstlendi. 2004 yılına geldiğimizde de Kensington notebook/pc aksesuarlarının distribütörlüğünü alan firma,  2006 yılda da Toshiba LCD TV ve DVD ürünlerinin dağıtıcılığıyla Tüketici Elektroniği pazarına girdi. 2007 yılına geldiğimizde ise 12 yıldır distibütörlüğünü yürüttüğü Aztech’in DECT telefonlarını Türkiye’ye sundu. Yine aynı yıl içerisinde Mio Kişisel Navigasyon cihazlarının Türkiye distribütörü oldu. Albim her geçen gün satış temposunu ve yatırımlarını arttırarak Türkiye çapında geniş ürün portföyü sunmakta ve yaygın dağıtım faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşunda bir aile şirketi olan Albim bugün 25. yılını kutlamanın onurunu yaşamaktadır.

www.albim.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir