KizlarSoruyor.com’dan İçerik Paylaşımında Yeni Özellik: “Bence”

GAG_w_dotCom

Üyeler sorulara karşılık vermenin yanı sıra; “Bence” özelliğiyle, doğrudan da görüş paylaşabiliyor!

Kadın ve erkeğin farklı bakış açısından hayata dair merak edilen her konuda fikir alışverişine olanak sağlayan sosyal paylaşım topluluğu KizlarSoruyor.com “Bence” özelliği ile soru-görüş konseptinin bir adım ötesine geçiyor. Üyeler artık herhangi bir konuda görüşlerini paylaşabilmek için bir soruya karşılık vermenin yanı sıra; bir soru olmadan da içerik yayınlama ve görüş paylaşma imkanına sahip olacak.

ksoruyor (2)

“Bence” paylaş, geniş kitlelere sesini duyur!

Bence paylaşmak, aslında bir çeşit blog içeriği paylaşmaya benziyor. Blog paylaşmaktan farkı ise şöyle: Aylık 7,5 milyon tekil ziyaretçisi ile KizlarSoruyor.com; hem üyelerinin, hem uzmanlarının, hem de partnership ağındaki markalarının içeriklerine, yüksek görünürlük imkanı sunuyor. Başka bir deyişle, içeriklerinin geniş kitleler tarafından keşfedilmesini isteyen her birey ya da marka, “Bence” yayınlayarak fayda sağlayabiliyor.

ksoruyor (1)

Üyeler diledikleri şekilde “Bence” paylaşabiliyor. Resim ve video eklenebilen, kısa ya da uzun, makale ya da liste formatında olabilen benceler, tıpkı sorularda olduğu gibi 17 konu başlığından biri seçilerek kategorilere ayrılıyor. “Bence” özelliği 19 Kasım Çarşamba günü tüm üyelerin kullanımına açıldı.

Vector concept of Questions Couples, question mark

KizlarSoruyor CEO’su Tolga Tanrıseven, yeni özelliği şöyle ifade ediyor:

“Bir topluluk üyemiz en güzel yıl dönümü hediyelerini seçme konusunda kendine güveniyorsa, kendisini takip edenler için ‘en iyi yıl dönümü hediyeleri’ konulu, liste şeklinde bir Bence oluşturabilir. Yeni özellikle birlikte, platformdaki deneyim ve görüş paylaşım imkanını bir adım ileri taşımayı hedefledik.”.

ABD’de kurulan GirlsAskGuys.com, onun Türkçe versiyonu olan KizlarSoruyor.com ve yeni açılan İspanyolca versiyonu olan EllasSaben.com, birlikte toplamda dünya çapında aylık 10 milyondan fazla katılımcı topluyor.

ksoruyor (4)

KizlarSoruyor.com hakkında

Kadın ve erkeğin farklı bakış açısından hayata dair merak edilen her konuda fikir alışverişine olanak sağlayan bir sosyal paylaşım topluluğu olan KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD’de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformun İspanyolca versiyonu olan Ell@sSaben de 2014 yılı başında yayına başlamıştır. Paylaşım yaptıkça Xper puanları artan ve ileri Xper seviyelerine atlayan üyeler dilerlerse bu puanları kullanarak çeşitli hediyeler kazanıyorlar. Artan Xper seviyeleri sayesinde topluluğun içinde daha çok tanınan üyeler aynı zamanda site kullanımında değişik avantajlara sahip oluyorlar.

http://www.kizlarsoruyor.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir