Kristal Netliğinde Özgür Müzik Keyfi Türkiye’de

PUMP_blue_angle_2

Üç yıllık bir çalışmanın sonunda, ekstrem ve performans sporcuların danışmanlığı ve geribildirimlerinden yola çıkılarak hazırlanan su geçirmez ve kablosuz BlueAnt PUMP HD kulaklıklar Türkiye’de.

Kristal netliğinde ses kalitesi ve su geçirmezlik özelliği ile öne çıkan Avustralya markası BlueAnt PUMP HD kablosuz Bluetooth kulaklıklar Türkiye pazarına giriş yaptı. Tasarım süreci üç yıl süren BlueAnt PUMP HD kulaklıklar kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmak için dünyadaki ekstrem ve performans sporcuların görüşlerinden yararlandı.

PUMP_blk_front_wet

İdeal ses kalitelisinin yanında, gelen çağrıları kabul etme yeteneğine de sahip BlueAnt PUMP HD’nin üzerinde şarkılar arasında geçişleri kolaylaştıran basit bir tuş takımı da yer alıyor.

PUMP_green_female_run

Bluetooth mikrofon yetenekleri ile donatılmış PUMP HD kulaklıklar kullanıcılara hareket halindeyken ya da spor yaparken telefon görüşmelerini pürüzsüz ses kalitesiyle gerçekleştirebilme imkanı tanıyor. BlueAnt PUMP HD Bluetooth ses kalitesinde istenen seviyeleri yakalamak için APTX teknolojisini kullanıyor. Sağlam tasarımı, yağmur, toz, kir ve terlemeye karşı mükemmel koruma sağlıyor.

PUMP_green_male_boxer

Özellikler:

  • PUMP HD’nin piyasaya çıkışıyla birlikte, Bluetooth kulaklıklardaki ses kalitesi değerleri yeniden tanımlandı.  Gürleyen bas, net tonlar, keskin tiz ve mükemmel  HD Audio ses kalitesi sayesinde PUMP HD ile spor yaparken müzik dinlemek çok daha keyifli.
  • PUMP HD  kulaklıklar kurşun geçirmez yeleklerin üretiminde kullanılan kevlar maddeden üretilmiş ve dışı dayanıklı teflon ile kaplı.
  • Sadece IP67 nitelikli kulaklıklar kategorisindeki kulaklıklar için geçerli olan suyu ve teri kulak içine sızdırmama özelliği sayesinde, yüksek performans gerektiren aktiviteler ve her türlü mevsim şartına uygun.
  • Birbirine dolanan kablolardan kurtulma fırsatı veren kablosuz kulaklıklar son derece rahat.
  • Tam şarj olduktan sonra 8 saatlik kullanım imkanı sağlayan lityum-iyon pil içerir. Çok kısa sürede şarj olabilme yeteneğine sahip ve stand-by ömrü yaklaşık 2 haftadır.

PUMP_green_wet

Siyah, mavi ve buz yeşili olarak üç renkte piyasaya sunulan BlueAnt PUMP HD kablosuz Bluetooth kulaklıkların satış fiyatı 409,90 TL olarak belirlendi. Ürünün şu an için online ve offline satış noktaları; Pupa APR, Troy APR, Lydia APR, Mutlumikrop Akmerkez, n11.com, hepsiburada.com, troyestore.com, elmasepeti.com, gold.com.tr,shop.mutlumikrop.com ve gittigidiyor.com’dur.

BlueAntPUMP HD kablosuz Bluetooth kulaklıklarla ilgili daha fazla bilgi için http://www.myblueant.com ve www.ibartech.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün videosu için tıklayınız: http://vimeo.com/95834241

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir