Küçükler için Sağlıklı Büyük Adımlar

Quadro+Baby+Heat+Monitor

Quadro Giyilebilir Akıllı ürünlerine bir yenisini daha ekliyor Bebeklerin vücut ısısını otomatik ölçen Quadro Baby Heat Monitor

Giyilebilir ve Akıllı Teknolojilerin öncü yerli markası Quadro’nun hızlı gelişimi devam ediyor. Daha sağlıklı bir yaşam sunma mottosuyla ilerleyen Quadro, “Baby Heat Monitor” isimli yeni ürünü için lansmana hazırlanıyor. Quadro Baby Heat Monitor, bebeğinizin sağlığını her yerde ve her zaman gözleyebilmenizi sağlayacak.

Sağlıklı adımlar ile hızla ilerleyen Quadro, daha sağlıklı bir yaşam sunma hedefi ile bebeklerinin sağlıklarını heran gözlemlemek isteyen ebeveynler için müjde veriyor. Quadro Baby Heat Monitor ile bebeğinizin sağlığını her yerde ve her zaman gözlemleyebilirsiniz.

Günümüz yaşam ve çalışma tarzları her ne kadar yoğun ve koşturma içerisinde geçse de, ebeveynler çocukları ile diledikleri kadar zaman geçiremeseler de, çocukların emanet edildiği çok güvenilir bakıcı ve okul öncesi eğitim programları olsa da anne ve babaların çocukları ile ilgili sağlık endişesini hiç birşey azaltamaz. Onlar heran çocuklarının sağlıklı olduklarını bilmek, ufak bir sıkıntı olduğunda ise haberdar olmak ve hızlıca ilgilenmek isterler. Bu konudaki yardım Quadro teknolojisinden geldi. Quadro’nun Baby Heat Monitor teknolojisi, bebeğinizin vücut ısısını mobil cihazlarla takip etmenizi sağlar.

Gorsel+Quadro

 

Bebeğin bezine yerleştirilen 7 gram ağırlığındaki ufak takip cihazı bebeğin sürekli olarak ısısını ölçerek, mobil cihazlar üzerinden anlık veri gönderimi yapmaktadır. 2000 saat pil ömrüne sahip olan bu minik cihaz Android ve iOS üzerinde çalışmaktadır.

Bluetooth 4, 0 ile mobil cihazlara bağlanan Heat Monitör, bebeğinizi teknoloji sayesinde gözlemenizi sağlıyor. Manuel olarak bebeğin ateşini ölçebileceğiniz gibi otomatik olarak 15 dakikada bir ölçerek size rapor da verebiliyor. Baby Heat Monitor, ayrıca bebeğin ateşi kritik hale geldiği zaman ebeveynleri uyarıyor.

Bebeğiniz hastalandığı zaman sabaha kadar başında beklemek yerine, 0,1 derece hata payıyla, 30C – 45C arasındaki kritik ateş miktarını ölçerek 24 saat boyunca çocuğunuzun sağlını kontrol etmenize izin veren Quadro Baby Heat Monitor 3cmx7mm olan boyutlarıyla bebeğin bezinde kullanilabilen küçük bir düğme büyüklüğündedir.

•       Gerçek Zamanlı Vücut ısı Ölçümü

•       Isı Limit Alarmı

•       Programlanmış ölçüm süreleri

•       ısı ölçüm kayıt ve kontrolü (uygulama ya da Bulut üzerinde)

 

•       Ölçüler                                : 30mm X 7mm

•       Ağırlık                                  : 7gr

•       Bağlantı                               : Bleutooth 4.0

•       Bağlantı mesafesi              : 20m

•       Isı Ölçüm Aralığı                 : 30C – 45C (86F- 113F)

•       Hata Payı                             : 0.1C

•       Çalışma Süresi                    : 2000 Saat

•       OS Desteği                          : IOS 7.0+, Android 4.3+

Tarih by ahm3t Kategori Bilişim / İnternet

Yorum Yap

*